Kim jest?

Anna Powierza – serialowa Czesia. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Anna Powierza to polska aktorka filmowa i telewizyjna. Największą popularność przyniosła jej rola Czesi Kot-Kurzawskiej, w którą wciela się od wielu lat w serialu „Klan”. Gwiazda znana jest również z takich produkcji jak „Klinika samotnych serc”, „Nic śmiesznego”, „Panna nikt” czy „Złoto dezerterów”. Jest mamą kilkuletniej córki Helenki. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Anna Powierza

Data i miejsce urodzenia: 18 grudnia 1978, Warszawa
Zawód: aktorka
Partner: Łukasz Dyliński (rozstanie)
Dzieci: Helena (2014)
Wzrost: 162 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @aniapowierza


Kariera

Anna Powierza ukończyła studia na wydziale filozofii i historii sztuki w Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Karierę rozpoczęła w 1994 roku, gdy otrzymała rolę w filmie „Panna z mokrą głową”, a także w serialu o tym samym tytule. Od 1994 do 1995 roku występowała w serialu TVP „Spółka rodzinna”, w którym wcielała się w postać Marty. W 1997 roku dostała angaż w serialu „Klan”, w którym do dziś gra Czesławę Kot-Kurzawską. Z czasem zaczęła pojawiać się również w produkcjach filmowych, takich jak „Nic śmiesznego”, „Ajlawiu”, „Złoto dezerterów” czy „Dzień świra”. Aktorka wzięła udział w pierwszej edycji programu „Gwiezdny Cyrk”, w którym dotarła do finału i ostatecznie zajęła drugie miejsce. Występowała w rozbieranych sesjach zdjęciowych do „Playboya” i „CKM”.

Życie prywatne

Gwiazda w przeszłości doświadczyła osobistej tragedii - straciła w wypadku samochodowym narzeczonego. Później związała się z Łukaszem Dylińskim, z którym ma urodzoną w 2014 roku córkę Helenę. W 2020 roku Powierza związała się z kolejnym mężczyzną, ale nie zdradziła mediom jego imienia. Wiadomo jedynie, że nie jest on osobą publiczną, ani związaną z show-biznesem.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email





Dodaj komentarz

Przepisz kod



2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO