Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Anna Cieślak - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, dzieci

AKPA

Anna Cieślak to polska aktorka teatralna i filmowa. Od 2011 roku pojawia się w zespole Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Bardzo głośno jest teraz o niej ze względu na plotkę, która pojawiła się w mediach, jakoby aktorka związana była z Edwardem Miszczakiem – dyrektorem programowym TVN. Poznajcie lepiej Annę Cieślak. 

Wszystko o: Anna Cieślak 

Data i miejsce urodzenia: 17 września 1980, Szczecin
Zawód: aktorka 
Partner: Czesław Mozil, Przemysław Wyszyński (2014-2019), Edward Miszczak (? Od 2019)
Dzieci: brak 
Wzrost: 163 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @ankacieslak

Wczesne lata

Jej srtyjem jest aktor Bronisław Cieślak. Jako dziecko, przez dwa lata, trenowała taniec. Ukończyła VI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie, a w 2000 roku naukę w Lart StudiO. W 2004 roku ukończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. 

 


Kariera aktorska 

W 2005 roku zadebiutowała na dużym ekranie rolą w filmie „Your nam eis Justine”. W Polsce jej kariera rozpoczęła się od filmu „Dlaczego nie!”, gdzie wcieliła się w rolę Małgosi – ambitnej dziewczyny, marzącej o zrobieniu kariery w reklamie. Karierę teatralną również rozpoczynała w 2005 roku – w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Obecnie występuje w Teatrze Polskim w Warszawie. Stworzyła również wiele ról w Teatrze Polskiego Radia. Od pewnego czasu gra również w serialu „Na Wspólnej”. 

Pozostałe przedsięwzięcia

Jest ambasadorką Fundacji La Strada, która działa przeciwko handlowi ludźmi i niewolnictwu. Brała udział w programie „Taniec z gwiazdami” w 2015 roku, z którego wycofała się, z powodu kontuzji doznanej na treningach do jednego z odcinków. 

 
Anna Cieślak - gwiazda Dlaczego nie. Najlepsze roleAnna Cieślak urodziła się 17 września 1980 roku w Szczecinie. W 2004 roku została absolwentką PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Rok później wyróżniono ją nagrodą za Najlepszy Debiut Aktorski przez Jury FPFF w Gdyni za film "Masz na imię Justine". Zadebiutowała w 2004 roku na deskach teatru i do tego momentu często tam występuje. Należy do Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Stworzyła także wiele ról w Teatrze Polskiego Radia. Największą popularność zawdzięcza roli w filmie "Dlaczego nie!", gdzie zagrała główną rolę u boku Macieja Zakościelnego. Grała także w takich produkcjach jak "Jak żyć?", "Na Wspólnej" czy w "Szadzi". Zobaczcie jej najlepsze role filmowe i serialowe. Anna Cieślak - najlepsze role 

1. Masz na imię Justine, reż. F. de Pena, 2005
2. Generał Nil, reż. R. Bugajski, 2009
3. Egzamin z życia, reż. T. Kotlarczyk, inni, 2005-2008
4. Piksele, reż. J. Lusiński, 2009
5. Karol - człowiek, który został papieżem, reż. G. Battiato, 2005

Zobaczcie również inne produkcje, w których grała, takie jak "Jak żyć?" oraz "Na Wspólnej". Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO