Kim jest?

Anita Werner – piękna dziennikarka TVN. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Anita Werner to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która od lat jest związana z grupą TVN. W ciągu swojej kariery była prowadzącą między innymi takich programów jak „Fakty po Faktach”, „Fakty po południu”, „Serwis informacyjny”, „Fakty” i „Raport wieczorny”. Jest laureatką kilku Wiktorów, Telekamery i Złotej Telekamery. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Anita Werner

Data i miejsce urodzenia: 28 marca 1978, Łódź
Zawód: dziennikarka, prezenterka
Partner: Kacper Godycki-Ćwikro (do 2012), Michał Kołodziejczyk (2018-)
Dzieci: brak
Wzrost: 182 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @anita_werner_official


Kariera

Anita Werner w 2001 roku ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Gdy miała siedemnaście lat otrzymała rolę w filmie Władysława Pasikowskiego „Słodko-gorzki”. W 2000 roku wystąpiła w serialu „Zostać miss” emitowanym na antenie telewizji Polsat. Wkrótce jednak postanowiła porzucić karierę aktorską na rzecz dziennikarstwa. Początkowo pracowała w Wizji Sport. W 2001 roku związała się ze stacją TVN24, gdzie prowadziła między innymi programy „Dama Pik”, „Serwis informacyjny”, „Poranek TVN24”, „Studio Europa”, „Prosto z Polski”, „Magazyn 24 godziny”, „Studio 24”, „Wybory 2005” i „Raport wieczorny”. W 2004 roku została prowadzącą „Faktów”. Obecnie prowadzi „Fakty po południu” i „Fakty po Faktach”. W 2004, 2009 i 2010 roku została nagrodzona Wiktorem.

Życie prywatne

Prezenterka była związana z podróżnikiem i fotografem Kacprem Godyckim-Ćwirko, który zmarł w 2012 roku. W 2018 roku związała się z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO