Jakiej będzie płci?

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wyjrzenia" spodziewają się drugiego dziecka

AKPA

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia”, który emitowany był w stacji TVN. Ich małżeństwo było eksperymentem – nie znali się przed ślubem, pierwszy raz zobaczyli się dopiero w dniu zawarcia związku małżeńskiego, na oczach tysięcy widzów. Niewiele osób wróżyło im powodzenie, ale okazało się, że Anita i Adrian są dla siebie stworzeni. Żadna inna para nie powtórzyła ich sukcesu. Para nawet doczekała się syna – Jerzego.
Jak się okazało – ich rodzina ponownie się powiększy.


Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Niedawno Anita postanowiła podzielić się tymi radosnymi informacjami na swoim profilu na Instagramie. Tancerka opublikowała w swoich mediach społecznościowych specjalną sesję zdjęciową na tę okoliczność, przy której napisała:

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon!

Szczęśliwi rodzice chyba znowu będą dozowali swoim fanom informacje na temat dziecka – nie podali na razie płci malucha. Tak czy inaczej – ich wyznanie spotkało się z ciepłym odbiorem ze strony ich fanów. Pod tymi zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji.

My również dołączamy się do życzeń i gratulacji!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa ponieważ pierwsza którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!! ♥️♥️♥️ Jak bedzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon! ?♥️ ???????????⭐ #pregnant #surprise #family #rocznica #ślubodpierwszegowejrzenia #marriageatfirstsight #americandream #grandefamilia #upswediditagain #mamarokporoku #ciążarokporoku #bedestarszymbratem #armagedon #love #rodzenstwo #rodzew2020 #niemaideałów #unperfekt #mamaporazdrugi #retro #retrostyle #50s Dziękujemy bardzo ?@agnieszkapietrzykfotografia i @krzychuwasielewski a także @hellogorgeous_make_up i Pizza King Szczecin za nasze retro zdjęcia, nie całkiem na poważnie? jak zwykle mnóstwo śmiechu i piękne zdjęcia, które naprawdę nie jest łatwo robić całą rodzinką ♥️♥️♥️

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO