Kim jest?

Ania Karwan - uczestniczka "Tańca z gwiazdami". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Ania Karwan jest polską piosenkarką, która swoją popularność zawdzięcza trzeciemu miejscu w programie „The Voice of Poland”. Coraz częściej pojawia się w telewizji, a niebawem będzie tańczyła w programie „Taniec z gwiazdami”. Będzie o niej głośno – więc poznajmy ją lepiej.

Wszystko o: Ania Karwan

Pełne imię i nazwisko: Anna Magdalena Karwan
Data urodzenia: 6 grudnia 1985
Zawód: piosenkarka, kompozytorka, aktorka
Partner: brak
Dzieci: Oliwia (2013)
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @aniakarwan

Młodość

Dorastała i wychowywała się w Łaszczowie, w rodzinie o tradycjach artystycznych. Kiedy miała 16 lat opuściła dom rodzinny i wyprowadziła się do Warszawy, gdzie zarabiała na życie pracując w kawiarni. W dzieciństwie tańczyła i trenowała akrobatykę artystyczną. Uczyła się w XL Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Warszawie.


Kariera muzyczna

Wystąpiła w programie „Droga do gwiazd” i śpiewała m.in. w restauracjach i na weselach. Zanim zaczęła swoją karierę solową – śpiewała w chórkach m.in. u Ani Dąbrowskiej, Moniki Brodki czy Kasi Cerekwickiej. W 2010 roku wygrała jeden z odcinków „Szansy na sukces”, a w 2011 roku została półfinalistką drugiej edycji „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Brała także udział w programie „The Voice of Poland”, gdzie zajęła 3. miejsce. W 2018 roku podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią 2TrackRecords. Wydała takie single jak „Głupcy” czy „Czarny świt”. Wydała również debiutancki album „Ania Karwan”.
Jej piosenka „The Secret Game” nagrana została na potrzeby filmu „Ukryta gra”.
Grała w kilkunastu odcinkach serialu „Barwy szczęścia”. W 2020 roku będzie uczestniczką „Tańca z gwiazdami”.

Życie prywatne

Ze swojego związku z Markiem Zielińskim ma córkę Oliwię, która przyszła na świat w 2013 roku. Ww dorosłym życiu przez kilkanaście lat musiała walczyć z depresją.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO