Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Były mąż Beaty Kozidrak - Andrzej Pietras - chłodno o jej zapędach literackich

AKPA

Beata Kozidrak od lat jest na szczycie. Przez lata budowała konsekwentnie swoją pozycję w show biznesie. Mimo tego, że koncertuje już od wielu lat - jej przeboje nadal są chętnie słuchane. Nawet przez młodszych odbiorców. Nie jest tajemnicą, że życiorys Kozidrak był inspiracją dla wielu twórców - Beata doczekała się bowiem już własnego spektaklu teatralnego, a wielokrotnie mówiono również o jej filmowej biografii. Niedawno Kozidrak ogłosiła, że napisze swoją autobiografię. Wygląda na to, że nie wszyscy są zadowoleni z tego, że powstanie taka książka. 

 


Były mąż Beaty wkurzony za jej autobiografię? 

Niedawno gwiazda zapowiedziała, że w jej książce pojawią się wspomnienia z jej życia i nie oszczędzi nawet prawie 40 letniego małżeństwa z Andrzejem Pietrasem. Ich związek zakończył się niecałe 4 lata temu i to bardzo głośnym rozwodem, i podziałem sporego majątku. Mimo tego, że małżonkowie się rozstali, pozostawi w dość dobrych relacjach i do dzisiaj wspólnie koncertują i udzielają wywiadów. Pietras po dziś dzień żywo interesuje się karierą Beaty. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że literackie zapędy jego byłej żony nie są w kręgu jego zainteresowań. W rozmowie z „Faktem” dość chłodno o tym powiedział: 

Nie interesuje mnie ten temat, więc nic więcej nie da się tu powiedzieć. Nie będzie mojego komentarza

Czyżby bał się, że Beata Kozidrak w swojej autobiografii zdradzi zbyt wiele pikantnych szczegółów z ich wspólnego życia? 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO