Tym razem się uda?

Andrzej Grabowski znów zakochany! Kto jest jego wybranką?

AKPA

Andrzej Grabowski miał już dwie żony. Jego pierwszą miłością była Anna Tomaszewska, z którą aktor doczekał się dwóch córek – 37-letniej Zuzanny i 29-letniej Katarzyny. Para postanowiła się rozstać, a Grabowski po raz drugi ożenił się w 2009 roku. Jego wybranką była niejaka Anita Kruszewska, która jest charakteryzatorką filmową. Jednak ich małżeństwo również nie przetrwało próby czasu i zakończyło się w 2016 roku. Sprawa była bardzo głośna i zarzucono aktorowi, że postanowił zostać Kruszewską ze względu na to, że zachorowała. Aktor wydał w tej sprawie oświadczenie, które miało zdementować krążące o nim niepochlebne plotki.

Do teraz aktor nie chwalił się swoim życiem uczuciowym, ale jak się okazuje – chyba jest coś na rzeczy.


Andrzej Grabowski ma nową partnerkę?
Niedawno rozgoryczony Grabowski mówił w wywiadzie dla „Gali”, że wolałaby nie mieć na swoich barkach dwóch nieudanych małżeństw:

Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało

Jak widać – samotność mu nie służyła. Teraz okazuje się, że to przeszłość. Według tygodnika „Na żywo” - Grabowski jest zakochany. Jego wybranką jest ponoć 30 lat młodsza kobieta, która „związana jest z branżą filmową i telewizyjną”. Sam aktor potwierdził to, być może nieświadomie, w wywiadzie:

Tak się moje życie poskładało, że w ostatnim czasie jechałem na wakacje samotnie, a wczasy wcale nie są takie urocze solo. Ale w tym roku już ich sam nie spędzałem. Były bardzo udane i uważam wręcz, że za krótkie

W końcu mu się uda?
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO