Kim jest?

Andrew Garfield - Niesamowity Spider-Man. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Materiały promocyjne filmu

Andrew Garfield to amerykańsko-brytyjski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Pewnie większość osób zna go z roli Spider-Mana m.in. w produkcji "Niesamowity Spider-Man". Ale jak dobrze znacie jego prywatne życie? 

Wszystko o: Andrew Garfield 

Pełne imię i nazwisko: Andrew Russell Garfield 
Data i miejsce urodzenia: 20 sierpnia 1983, Los Angeles 
Zawód: aktor, model 
Partnerka: Alyssa Miller (2021-obecnie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 179 cm 
Waga: ok. 74 kg 
Instagram: brak

Wczesne lata

Urodził się w Los Angeles, w Kalifornii. Jest synem dekoratorów wnętrz. Rodzina przeniosła się do Anglii, kiedy Andrew miał trzy lata. Ma podwójne obywatelstwo. Uczęszczał do Priory Preparatory School i City of London Freemen's School. W 2004 roku ukonczył londyńską Central School of Speech and Drama. 


Kariera

Zaczął lekcje aktorstwa, kiedy miał piętnaście lat. Przyłączył się do grupy małych warsztatów teatralnych. Jego debiut miał miejsce w 2005 roku, kiedy pojawił się w komedii "Mumbo Jumbo". W 2007 roku zarał w "Ukrytej strategii". Jest znany głównie jako Spider-Man w produkcjach z 2012 i 2014 roku. Zagrał w prodikcji "Tick, tick... Boom!", a za rolę otrzymał nominację do Oscara i zdobył Złoty Glob. 

Życie prywatne 

Andrew Garfield ma szczęście do przepięknych partnerek. Do tej pory związany był m.in. z Emmą Stone, Ritą Orą czy Aisling Beą. Od 2021 roku zwiazany jest z modelką Alyssą Miller, co potwierdził w lutym 2022 roku. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO