Przeproszą?

Aleksandra Domańska skrytykowała #CucChallenge w wykonaniu polskich gwiazd

AKPA

Niedawno w Internecie pojawiło się nagranie polskich gwiazd, w którym w zmontowanym filmiku okładają się różnymi rzeczami. Wzięli więc udział w tzw. #CucChallenge, który miał zwrócić uwagę na powszechny problem przemocy domowej. Zostali mocno skrytykowani przez różne osoby, przez pewne środowiska, a osoby, które doświadczyły przemocy domowej były zdegustowane. Głos w tej sprawie zabrała również Aleksandra Domańska, która mocno podsumowała to, co zobaczyła. 

Domańska o #CucChallenge 

W czwartek, na Instagramie aktorki, pojawiły się nagrania, w których Domańska jasno wyraziła to, co czuje, kiedy ogląda nagranie polskich gwiazd. Dała wyraz swojemu zażenowaniu i załamaniu w związku z tym, co zobaczyła od swoich kolegów po fachu. Zaleciła im odpoczynek od social mediów: 

Właśnie zobaczyłam nowy challenge. Nie wiem, jak się to wymawia. Wiecie co, wow... Może niektórzy powinni sobie zrobić detoks od Instagrama. Serio, serio, polecam Wam co poniektórym odłożyć telefony i zacząć myśleć w realu 

 


Postanowiła również skomentować filmik, jaki pojawił się na profilu Kurdej-Szatan:

Zamiast się tłumaczyć powinniście to usunąć i przeprosić. Po prostu 

Pod komentarzem Domańskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których autorzy poparli aktorkę i jej słowa, podkreślając, że filmik na jaki pokusili się celebryci jest wyjątkowo niesmaczny i raczej zachęca do przemocy, niż zwraca uwagę na problem. Wiele osób, które doświadczyło przemocy podkreśla, że czują się urażone, zniesmaczone i dotknięte. 

A wy co sądzicie? 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzięki ekipo za wspólną domową zabawę montażem i efektami ! ???? Udział wzięli : @rafalmaslak @annamarkowska_official @asiaopozda @danny.ferreri @maciej_dowbor @klaudiahalejcio @juliawieniawa @kazadi_official @sebastianchlodnicki @gruszka3 @jurasmma @marcelina_zawadzka @olakot_ @victorborsuk @wierzbicki_andrzej_ @emilian_gankowski @kvcperkrol @adam_zdrojkowski Nasz film to tylko zabawa. Jednak codziennie ktoś staje się ofiarą przemocy. Jeżeli jesteś jej świadkiem - nie bądź obojętny, REAGUJ! Poniżej lista instytucji, które pomagają walczyć z różnego rodzaju przemocą: - Policja tel. 112 - Policyjny Telefon Zaufania tel. 800 120 226 - Komitet Ochrony Praw Dziecka www.kopd.pl tel.22 626 94 19 - Telefon Zaufania „Zatrzymaj Przemoc” tel. 800 120 148 - Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” www.niebieskalinia.pl tel. 800 120 002 - Rzecznik Praw Dziecka www.brpd.gov.pl - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka tel. 800 121 212 - Całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów 800 080 222 W każdym powiecie funkcjonują Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie oraz Ośrodki Pomocy Społecznej. #reagujnaprzemoc #stopprzemocychallenge

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO