Kim jest?

Agnieszka Włodarczyk – filmowa Sara. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

AKPA

Agnieszka Włodarczyk jest polską aktorką i piosenkarką. Zrobiło się o niej głośno dzięki głównej roli w filmie „Sara”. Popularność przyniósł jej również występ w serialu „13 posterunek”. Była uczestniczką wielu programów telewizyjnych, w tym „Jak oni śpiewają” i „Azja Express”. Jest autorką albumu „Nie dla oka” i aktywnie angażuje się w działalność charytatywną na rzecz zwierząt. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Agnieszka Włodarczyk

Data i miejsce urodzenia: 31 grudnia 1980, Sławno
Zawód: aktorka
Partner: Mikołaj Krawczyk (2012-2016), Robert Karaś (2020-)
Dzieci: brak
Wzrost: 172 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial


Kariera

Agnieszka Włodarczyk zadebiutowała w 1996 roku w spektaklu „Tyle miłości” wystawianym w teatrze Buffo. Pojawiła się wtedy również w teledysku K.A.S.Y. do piosenki „Reklama”. Przełom  w jej karierze nastąpił rok później, gdy zagrała główną bohaterkę w filmie „Sara” z Bogusławem Lindą i Cezarym Pazurą. W tym czasie otrzymała również rolę w serialu komediowym „13 posterunek”, w którym wcieliła się w postać Agnieszki. Wkrótce zaczęła występować w serialu „Plebania” i w kolejnych produkcjach filmowych, takich jak „Poranek kojota”, „E-mc2”, „Nigdy w życiu!”, „Job, czyli ostatnia szara komórka” czy „Ja wam pokażę!”. Pojawiała się też między innymi w serialach „Metro”, „Pierwsza miłość” i „Nas troje”. W 2007 roku wzięła udział w programie „Jak oni śpiewają”, który wygrała i za który otrzymała Wiktora. W 2010 roku zdobyła drugie miejsce na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze. Brała też udział w programach „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Azja Express”.

Życie prywatne

Aktorka była związana kolejno z Rafałem Kosińskim i Jakubem Sićko. Później spotykała się z kolegą z planu serialu „Pierwsza miłość”, Mikołajem Krawczykiem, z którym rozstała się ostatecznie w 2016 roku. Obecnie jej partnerem życiowym jest Robert Karaś.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO