Gratulacje!

Agnieszka Radwańska została magistrem! Pochwaliła się dyplomem

AKPA

Agnieszka Radwańska pod koniec roku 2018 postanowiła zakończyć sportową karierę i skupiła się na biznesie, a także życiu prywatnym. Już niedługo powita na świecie swoje pierwsze, wyczekane dziecko. Mimo błogosławionego stanu - postanowiła ona pozamykać pewne niedokończone przez nią sprawy. Jedną z takich spraw były zaczęte wiele lat temu studia. Ostatecznie - udało się! Sama gwiazda pochwaliła się swoim nowym tytułem w mediach społecznościowych. 

Agnieszka Radwańska z tytułem magistra 

Agnieszka Radwańska, zupełnie jak jej siostra Urszula, zaczęła studiować w 2009 roku. Sportsmenka wybrała się wtedy na kierunek „turystyka i rekreacja” na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ze względu na to, że jej kariera sportowa rozwijała się bardzo szybko i intensywnie - nie miała możliwości zdobyć wykształcenia w takim czasie, jak jej koledzy ze studiów. Wyjazdy, turnieje, gale sportu… To wszystko sprawiało, że musiała przerywać swoją edukację, ale mimo wszelkich trudności - zaliczała kolejne semestry. 

 


Teraz Radwańska ma prawdziwy powód do dumy, albowiem udało jej się ukończyć studia z pozytywnym wynikiem. Od niedawna Radwańska jest Panią Magister - o czym poinformowała swoich fanów poprzez media społecznościowe. 

Tenisistka pokazała kilka zdjęć z pracą dyplomową i podziękowała władzom uczelni za umożliwienie przystąpienia do obrony pracy jeszcze przed jej porodem. Na Facebooku napisała: 

No i stało się... jestem Panią Magister. Dziękuję serdecznie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie za umożliwienie mi obrony pracy jeszcze przed porodem. Dziękuję za wszystkie lata i wyrozumiałość

My dołączamy się do wszelkich gratulacji, jakie znalazły się zarówno pod postem Facebookowym, jak i tym Instagramowym. 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO