Było stylowo!

Agnieszka Radwańska zorganizowała baby shower i ogłosiła płeć dziecka!

AKPA

Agnieszka Radwańska skończyła jakiś czas temu swoją karierę sportową i postanowiła, że skupi się na życiu rodzinnym. Pod koniec stycznia podzieliła się ze swoimi fanami radosną nowiną - ogłosiła, że jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ciąża sportsmenki od początku wzbudza spore emocje i wszyscy fani zastanawiali się jakiej płci będzie jej dziecko. Przy okazji „baby shower”, które zorganizowano, Radwańska podzieliła się informacją, jakiej płci będzie jej maluszek. 

 


Agnieszka Radwańska ogłosiła płeć dziecka 

Przyszła mama niedawno zorganizowała baby shower - zadbała o każdy szczegół. Było mnóstwo pięknych dekoracji, a jednocześnie spersonalizowała przekąski. Na zdjęciu, które pojawiły się w mediach społecznościowych, można było zobaczyć, że wraz z przyszłą mamą świętowała m.in. jej siostra Ula czy Małgorzata Socha. Wydaje się, że impreza była wspaniała! 

Jednocześnie Radwańska ogłosiła płeć swojego pierwszego dziecka - spodziewa się ona chłopca. Fani byłej sportsmenki pod zdjęciem bardzo jej gratulowali i życzyli zdrowia dla mamy, oraz dziecka. 

My również gratulujemy! Nie możemy się doczekać, kiedy dowiemy się jak będzie miał na imię synek! 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO