Kim jest?

Agnieszka Popielewicz - prezenterka telewizji Polsat. Wiek, wzrost, waga, mąż, Instagram, dzieci

AKPA

Agnieszka Hyży, z domu Popielewicz, to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Jest także byłą modelką. Można ją oglądać w różnych programach telewizyjnych. Kim dokładnie jest Agnieszka Popielewicz? 

Wszystko o: Agnieszka Popielewicz 

Pełne imię i nazwisko: Agnieszka Hyży, z domu Popielewicz 
Data i miejsce urodzenia: 19 marca 1985, Mysłowice 
Zawód: dziennikarka, prezenterka 
Mąż: Mikołaj Wit (2011-2014; rozwód), Grzegorz Hyży (mąż od 2015
Dzieci: Marta (2013)
Wzrost: 170 cm
Waga: brak informacji 
Instagram: @agnieszka_hyzy

Młodość 

Urodziła się w Mysłowicach. Jest jedynym dzieckiem Tomasza i Hanny Popielewiczów. Wychowywała się jednak w Katowicach. Najpierw uczęszczała tutaj do liceum w Katowicach, a następnie rozpoczęła tu studia. Później przeniosła się do Warszawy i ukończyła tutaj studia socjologiczne na Uniwersytecie Warszawskim. 

 


Kariera 

Kariera w mediach zaczęła się dla niej w 2002 roku, od zwycięstwa w konkursie piękności „Matka i córka”, który organizowany był przez firmę Oriflame. Dzięki wygranej była twarzą tej firmy przez kolejny rok. Otrzymały również nagrodę specjalną od telewizji TVN, którą była podróż do Egiptu. Materiał z podróży wyemitowany w 500. wydaniu programu „Rozmowy w toku”, który prowadziła Ewa Drzyzga. W kolejnych latach brała udział w castingach w Warszawie. Współpracowała z agencjami modelek. Wystąpiła w programie „Ciao Darwin”. 

W 2007 roku rozpoczęła współpracę w telewizji Polsat. Brała udział w jednym odcinku w programie „Jak oni śpiewają”. Współprowadziła program „Gwiezdny Cyrk”. 

Prowadzi wiele imprez w telewizji Polsat. W 2014 roku prowadziła program „Super rodzinka”. Prowadzi również kulisy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także „Tańca z gwiazdami”. Od 2019 roku prowadzi program „Cztery wesela”.

Życie prywatne 

W latach 2004-2008 była partnerką Marcina Mroczka. W 2011 roku wyszła za mąż za Mikołaja Wita, z którym rozwiodła się w 2014 roku. Para ma córkę - Martę, która przyszła na świat w 2013 roku. Od 2015 roku jest żoną Grzegorza Hyżego. 
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO