Kim jest?

Agnieszka Mrozińska - genialna aktorka dubbingowa. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Materiały promocyjne serialu

Agnieszka Mrozińska to polska aktorka dubbingowa, telewizyjna i filmowa. Jej charakterystyczny głos zna niemalże każdy, kto chociaż raz oglądał np. "Camp Rock", "Hotel Transylwania", "My Little Pony" czy "Violettę". Ale jak dobrze znacie jej życiorys? 

Wszystko o: Agnieszka Mrozińska 

Pełne imię i nazwisko: Agnieszka Mrozińska, primo voto Jaszczuk 
Data i miejsce urodzenia: 10 kwietnia 1989, Zawiercie 
Zawód: aktorka, producentka filmowa i telewizyjna, wokalistka 
Partner: Piotr Jaszczuk (rozwód), Alex Caprice (mąż od 2021 - obecnie)
Dzieci: Nadia (2012)
Wzrost: 160 cm 
Waga: brak informacji 
Instagram: @agnieszkamrozinskaofficial_

Wczesne życie 

Jest absolwentką XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Studiowała aktorstwo w WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie, gdzie otrzymała tytuł magistra sztuki, dyplomowanej aktorki. Skończyła także produkcję filmową i telewizyjną na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. 


Kariera 

Przez 11 lat była związana z Teatrem Muzycznym "Roma". Jest aktorką, głównie, dubbingową. Przez wiele lat użyczyła swojego głosu wielu kultowym postaciom np. Mitchie w "Camp Rock", Allison w "Słonecznej Sonny" i tytułowej bohaterce w serialu "Violetta" i filmu "Tini: Nowe życie Violetty". To ona odpowiada za głos Rainbow Dash w kilku sezonach "My Little Ponny" i w filmie "My Little Pony: Equestria Girls". Grała w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej" czy "Na dobre i na złe". 

Życie prywatne 

Była w związku małżeńskim z Piotrem Jaszczukiem, z którym ma córkę, Nadię (2012). W 2021 roku wyszła ponownie za mąż, za projektanta mody - Alexa Caprice. 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO