Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Agnieszka Kaczorowska ostro skrytykowana przez insta-mamy. Za co jej się tak oberwało?

AKPA

Agnieszka Kaczorowska prawie od roku jest mamą. Jej córka – Emilka – przyszła na świat w lipcu 2019 roku. Od tego momentu Kaczorowska kompletnie oszalała na punkcie swojej córki i robi wszystko, co w jej mocy, aby jak najlepiej zająć się jej wychowaniem. Chętnie dzieli się ze swoimi fankami, za pośrednictwem mediów społecznościowych, swoimi doświadczeniami z tego obszaru. Ostatnio zdradziła, że w końcu może spać z mężem sama, ponieważ jej maluch śpi już w osobnym pokoiku.

Jak można się domyśleć – internautki nie były zadowolone z tego, co usłyszały i zaczęły mocno manifestować swoje poglądy pod postem tancerki. Miały rację?


Atak na Kaczorowską

Niedawno na profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z jej mężem – Maciejem Pelą. Pod nim tancerka pokusiła się o taki opis:

My rodzice odzyskaliśmy swoją sypialnię! Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas hmm... radością, powodem do dumy, a przede wszystkim sukcesem

Z pozoru niewinna informacja doprowadziła do prawdziwego wybuchu wulkanu złości i oskarżeń wśród insta-mam. Niektóre zaczęły przekonywać, że mają odpowiednią wiedzę na temat tego, że uczenie dziecka spania w osobnym pokoju mu szkodzi, a inne podkreślały, że dziecko potrzebuje bliskości. Niektórzy zastanawiali się, czy dziecko w ogóle było przez nich chciane i pojawiały się komentarze, które miały zabarwienie sugerujące, że tancerka jest… złą matką.

W obronie ukochanej stanął Maciej Pela, tata Emilki, który skomentował:

Matka matce wilkiem. Kobieta kobiecie wrogiem. Aż przykro czytać część komentarzy i nawet nie ma sensu po raz „enty” tłumaczyć o czym jest ten post, bo i tak, drogie mamy, rzucicie się jak oszalałe.

Czy to nie jest już przesada wtrącać się w to, jak ktoś wychowuje dziecko?

 
 
 
line-height: 18px;">Wyświetl ten post na Instagramie.

MY RODZICE odzyskaliśmy swoją sypialnię dzięki @zaklinaczkasnu !❤️ Chociaż kochamy Emi nad życie, to fakt, że śpi w swoim łóżeczku, w swoim pokoju i to bez niepotrzebnych przebudzeń jest dla nas...hmm... radością...powodem do dumy...a przede wszystkim sukcesem caaaałej trójki.?? Także miłego wieczoru Kochani ? _________________ Odcinek w tematyce snu Maluszków już niedługo na moim kanale YT ?? subskrybuj ?? LINK w BIO @agakaczor ☺️ _________________ ? @kalakielbasinska dla @somagazyn ?? Do tej pięknej sesji pomalowała mnie moja kochana @makeupbykasia ❤️ I JUŻ W PONIEDZIAŁEK O 20:00 u Kasi na profilu LIVE z moim udziałem.☺️ Komu podobają się moje makijaże to zapraszam bardzo gorąco? #makeupbykasia #AgnieszkaKaczorowska #AgnieszkaKaczorowskaPela #Pelakowelove

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO