Kim jest?

Agnieszka Dygant - czyli Niania Frania. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Agnieszka Dygant to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która ma na koncie kilka naprawdę niesamowitych ról m.in. Niani w serialu o tym samym tytule czy Agaty, prawniczki, z „Prawa Agaty”. Kim dokładnie jest Agnieszka Dygant?

Wszystko o: Agnieszka Dygant

Pełne imię i nazwisko: Agnieszka Urszula Dygant
Data i miejsce urodzenia: 27 marca 1973, Piaseczno
Zawód: aktorka
Partner: Marcin Władyniak (rozwód), Patryk Yoka
Dzieci: Xawery (2010)
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 56 kg
Instagram: @agnieszka_dygant_official


Kariera

Występowała kiedyś w punkowej grupie „Dekolt”. W 1997 roku zadebiutowała w teatrze. W 2000 roku zagrała w teledysku zespołu Myslovitz „Dla Ciebie”, który uhonorowano Fryderykiem. Ww 2007 roku była drugą polską gwiazdą, która podpisała kontrakt reklamowy z marką L’Oreal.
W swojej karierze ma wiele znaczących ról, które ugruntowały jej pozycję na rynku filmowym m.in. wcielała się w rolę szalonej Niani Frani w „Niania” czy prawniczki Agaty w „Prawo Agaty”. Pojawiała się również w takich produkcjach jak „Listy do M.”, „Tylko mnie kochaj”, „Kobiety mafii” czy „Botoks”. Często również dubbinguje w filmach dla dzieci.

Życie prywatne

Była żoną Marcina Władyniaka. Jej obecnym partnerem jest reżyser i scenarzysta Patrick Yoka, z którym ma syna – Xawerego, który przyszedł na świat w 2010 roku.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO