Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Agata Młynarska - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, plotki, mąż, dzieci

AKPA

Agata Młynarska to polska dziennikarka, prezenterka telewizyjna i aktorka. W ciągu swojej kariery była związana między innymi z TVP2, Polsatem, TLC i TVN. Największą popularność przyniosło jej prowadzenie takich programów jak „Eureko, ja to wiem!”, „Pytanie na śniadanie”, „Świat się kręci” czy „Eks-tra zmiana”. Od 2011 roku prowadzi portal internetowy OnaOnaOna.com. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Agata Młynarska

Data i miejsce urodzenia: 23 marca 1965, Warszawa
Zawód: dziennikarka, aktorka
Partner: Przemysław Schmidt (2014-)
Dzieci: Tadeusz (1989), Stanisław (1985), Sylwia, Alicja
Wzrost: 180 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @agata_mlynarska


Kariera

Agata Młynarska ukończyła filologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1990 do 2006 roku była związana z TVP2, gdzie prowadziła dziennik „Obserwator”. W 1991 roku zaczęła współprowadzić z Jerzym Owsiakiem program „Róbta, co chceta!” oraz finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zajmowała się również tworzeniem akcji „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” oraz Festiwalu Kultury Kresowej. W 2006 została gospodynią programu „Pytanie na śniadanie”. W tym samym roku dziennikarka zaczęła pracować w Polsacie, gdzie współprowadziła takie programy jak „Eureko, ja to wiem”, „Dzień Kangura” czy „On i ona”. W 2016 roku związała się z Discovery Networks, w której pełniła funkcję dyrektorki rozwoju kanału TLC Polska. Na antenie stacji prowadziła autorski program „Zmiana pełną parą”. Od czasu przejęcia Grupy TVN przez Discovery prowadziła między innymi takie programy jak „Eks-tra zmiana i „Bez tabu”.

Życie prywatne

Dziennikarka trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Jej pierwszym mężem był historyk Leszek Kieniewicz, z którym ma dwóch synów, Stanisława (ur. 1985) i Tadeusza (ur. 1989). Wychowała również dwie dziewczynki z domu dziecka – Sylwię oraz Alicję. Później Młynarska wyszła za Jerzego Porębskiego. Od 2006 do 2008 roku była związana z Jarosławem Kretem. W 2014 roku poślubiła przedsiębiorcę Przemysława Schmidta.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO