Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Zmiana w zespole Ich Troje? Czy Agata Buczkowska od nich odeszła?

AKPA

Zespół „Ich Troje” na polskiej scenie muzycznej działa od około 20 lat. Przez ten czas udało im się wylansować wiele przebojów m.in. „Tango straconych”, „Powiedz” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być...”. W czasie, kiedy zespół istnieje, kilkakrotnie zmieniały się wokalistki grupy. W ten sposób koncertowała już Justyna Majkowska czy Ania Świątczak. Od kilku lat w zespole Wiśniewskiego śpiewała z kolei Agata Buczkowska, która była półfinalistką 7. edycji programu „The Voice of Poland”. Od pewnego czasu jednak nie pojawiała się ona na koncertach.

Kiedy Wiśniewski na Facebooku zespołu reklamował nową trasę koncertową – zapowiedział, że będą to występy z Anną Świątczak. Fani zaczęli dopytywać.


Ich Troje znowu bez wokalistki?

Pod koniec stycznia Michał Wiśniewski zamieścił na Facebooku oświadczenie, w którym zawarł informacje na temat planów zespołu na rok 2020. Kiedy padła informacja o „roszadach” w składzie zespołu wszyscy byli niemal na 100% przekonani, że zespół rozstał się z Buczkowską. Zresztą spójrzcie na to oświadczenie sami:

(…) Nastąpiła roszada w składzie wokalnym i muzycznym, która jest niezbędna do dalszego prawidłowego rozwoju zespołu. Tym, którzy odchodzą życzę z całego serca powodzenia w życiu osobistym, jak i zawodowym. Mam nadzieję, że wspólnie spędzony czas składał się z chwil, które w większości będziecie miło wspominali. Z moich i swoich błędów wyciągniecie wnioski, które zaowocują nowymi projektami lub przynajmniej oszczędzą rozczarowania...

Portal „Plotek” poprosił o komentarz zarówno Wiśniewskiego, jak i Buczkowską. Wokalistka powiedziała jedynie, że chce zostawić całą sprawę bez komentarza, a Wiśniewski nie zabrał głosu w tej sprawie. Czy to oznacza, że coś jest na rzeczy?


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO