Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Agata Buczkowska opowiedziała dlaczego już nie występuje z zespołem "Ich Troje".

AKPA

Od kilku tygodni wszyscy zastanawiali się czy nowy skład Ich Troje powrócił ze względu na jubileuszową trasę czy raczej powodem jest coś innego. Jak się okazuje – nie były to tymczasowe zmiany. Od czasu, kiedy Wiśniewski wypuścił nagranie, na którym oznajmia, że do zespołu wraca Anna Świątczak, wiele osób zastanawiało się co takiego stało się z Agatą Buczkowską. W końcu przez ostatnie trzy lata to właśnie ona śpiewała w grupie obok Wiśniewskiego. Bardzo długo milczała na ten temat, ale w końcu postanowiła, że opowie dokładnie jak było. 

Agata Buczkowska o „Ich Troje” 

W minioną niedzielę na swoim profilu na YouTube Michał Wiśniewski prowadził transmisję, podczas której nazwał Agatę Buczkowską „nieobliczalną”. Widocznie to przelało w młodej wokalistce czarę goryczy, bo niedługo potem zdecydowała się na swoją transmisję na Instagramie, w której opowiedziała o tym, dlaczego odeszła z zespołu. Rozpoczęła słowami: 

Zostało powiedziane na tej transmisji, że jestem osobą nieobliczalną i ponoć wytoczyłam sprawę sądową Michałowi W. Nie ma żadnej sprawy sądowej kochani. Chyba, że jeszcze się o tym dowiem, ale nie jest to sprawa wytoczona z mojej strony 

W dalszej części dziewczyna przyznaje, że dostała przymusowy urlop. Od listopada 2019 roku, aż do kwietnia 2020 roku. Wyjątkiem były dwa koncerty: sylwestrowy i jeden akustyczny. Jak mówi piosenkarka – skupiła się w tym czasie na sobie i przyjęła pokornie to, co usłyszała od członków zespołu. Okazuje się, że niedawno gwiazda dostała do podpisania nową umowę – bardzo dla niej niekorzystną: 

Dostałam nowe umowy do podpisania, pomijając fakt, że stare umowy obowiązywały mnie jeszcze przez dwa lata. W nowych umowach było napisane, że jeśli złamię którykolwiek z paragrafów, będę musiała zapłacić 500 tys. zł. Mnie na to nie stać. Nie zgodziłam się więc podpisać nowej umowy, skoro obowiązywała mnie poprzednia

Dodała również, że dostała listowne wezwanie w sprawie Wiśniewskiego od kancelarii z Gdańska. Sama więc również postanowiła wynająć adwokata. Swój monolog zakończyła ze łzami w oczach:

Z dniem 19 sierpnia przestaję pełnić funkcję wokalistki zespołu Ich Troje. Nie jest to dla mnie miłe, bo oddałam całe serce, a zostałam nazwana osobą nieobliczalną 

Wyraziła jednak nadzieję, że chociaż jej przygoda z Ich Troje się kończy – to że nie będzie to jednocześnie końcem jej kariery muzycznej. Tego jej właśnie życzymy. Pytanie tylko czy tymi wyznaniami nie sprawiła, że Wiśniewski będzie chciał się z nią przepychać słownie? 

Czytaj również: Repertuar kin


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO