Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Adam Levine - kim jest? Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci, plotki i kariera

wikipedia.org

Adam Levine jest amerykańskim muzykiem, kompozytorem i aktorem. Jest osobowością telewizyjną pochodzenia żydowskiego. Znany jest dla wielu głównie ze swoich występów wraz z formacją Maroon 5, gdzie gra na gitarze i śpiewa. Kim dokładnie jest Adam? Jak dobrze go znacie? 

Wszystko o: Adam Levine 

Pełne imię i nazwisko: Adam Noah Levine 
Data i miejsce urodzenia: 18 marca 1979, Los Angeles 
Zawód: muzyk, aktor 
Partnerka: Behati Prinsloo (żona od 2014 - obecnie)
Dzieci: Dusty Rose (2016), Gio Grace (2018) 
Wzrost: 182 cm 
Waga: ok. 77 kg 
Instagram: @adamlevine

Wczesne lata 

Urodził się i wychował w Los Angeles. Jest synem Patsy, doradcy ds. rekrutacji, a także Frederica Levine, który założył sieć sklepów M. Fredric. Swój talent odkrył już jako młody chłopak. W prywatnej szkole Brentwood School rozpoczął naukę gry na gitarze. Jego pierwszą kapelą była Kara's Flowers. 


Kariera 

W 1997 roku zespół Kara's Flowers wydał album, który nie odniósł sukcesu. W 2001 roku zmieniono nazwę na Maroon 5, dołączył do nich gitarzysta James Valentine i w końcu zaczęli odnosić sukcesy. Zaczęli wydawać takie piosenki jak "This Love", "She will be loved", które dzisiaj są już kultowe. Wylansował, wraz z zespołem, takie hity jak "Moves Like Jagger", "Sugar" czy "One More Night". 

Życie prywatne 

Spotykał się m.in. z Lindsay Lohan, Mariją Szarapową czy Cameron Diaz. W 2012 roku poznał modelkę Behati Prinsloo, której oświadczył się w 2013 roku. W 2014 pobrali się, a w latach 2016 i 2018 przyszły na świat ich córki - Dusty Rose i Gio Grace. 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO