Gdzie obejrzeć

Oficjalny zwiastun filmu „Zenek” - premiera za niecałe trzy tygodnie. Zobacz zwiastun na Spokeo.pl Obsada, gdzie obejrzeć ?

Muzyka disco polo to ciągle w naszym kraju temat dość kontrowersyjny – jedni ją kochają, inni szczerze nienawidzą. Przez wielu kojarzona jest z tandetną zabawą i dyskotekami ubiegłego wieku. Nie zmienia to jednak faktu, że wciąż cieszy się ona ogromną popularnością. Młodzi artyści tego nurtu mogą się pochwalić milionami wyświetleń na YouTube i pełnymi salami na koncertach. Król disco polo jest jednak tylko jeden. Oczywiście mowa o Zenonie Martyniuku, który jest prawdziwą legendą polskiej sceny muzyki tanecznej. Gwiazdor doczekał się nawet filmu autobiograficznego, którego zwiastun 23 stycznia pojawił w sieci. 

Plakat filmu "Zenek"

Oficjalny zwiastun filmu opublikował kanał TVP VOD. W jego opisie możemy przeczytać między innymi, że mecenasem filmu jest Województwo Podlaskie, a patronem honorowym Bocian Pożyczki.

Co na to widzowie?

Premiera filmu w całej Polsce ma odbyć się 14 lutego. Czy Zenon Martyniuk zostanie tegorocznym królem walentynek? Sam film reklamowany jest następującym opisem:

„Zenek” to fabularna historia jednej z największych gwiazd muzyki disco polo, Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że „Król disco polo jest tylko jeden”.

Zwiastun nie spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów. Pod materiałem pojawiło się sporo nieprzychylnych komentarzy i hejtu. Czy film okaże się sukcesem dowiemy się w ciągu najbliższego miesiąca. Cały zwiastun możecie zobaczyć poniżej: 


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Oficjalny zwiastun filmu „Zenek” - premiera za niecałe trzy tygodnie. Zobacz zwiastun na Spokeo.pl. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO