Gdzie obejrzeć

Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi już w sieci – znamy datę premiery. Zobacz zwiastun filmu "Bad Boy". Obsada, gdzie obejrzeć ?

Fani filmów Patryka Vegi dostali właśnie spóźniony gwiazdkowy prezent. Na platformie YouTube udostępniony został bowiem zwiastun najnowszej produkcji reżysera. Już kilka dni temu pisaliśmy o zapowiedzi zwiastuna filmu „Bad Boy”, który porusza tematykę polskiej piłki nożnej. Zwiastun pokazuje, że będzie to kino w stylu Vegi – brutalne i wulgarne. Nie zabraknie też oczywiście stadionowych ujęć i wydarzeń, które inspirowane są prawdziwymi zdarzeniami. Jest na co czekać?

YouTube

W zwiastunie możemy zobaczyć dwóch reprezentantów Polski – Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę. Piłkarze prawdopodobnie zagrają samych siebie – niewiele wiadomo jednak o całej fabule nowego dzieła polskiego reżysera.

„Bad Boy” - kiedy premiera?

Pełen zwiastun ujawnia nieco więcej niż pierwszy, o wiele krótszy, materiał promocyjny. Widzimy na nim między innymi brutalność i bezwzględność polskiego świata piłki. Jedną z końcowych scen jest ujawnienie daty premiery. Okazuje się, że na najnowszy film Vegi poczekamy niespełna dwa miesiące. „Bad Boy” pojawi się w kinach 21 lutego 2020 roku. 


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Zwiastun nowego filmu Patryka Vegi już w sieci – znamy datę premiery. Zobacz zwiastun filmu "Bad Boy".. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO