Gdzie obejrzeć

Wyciekła data premiery Wiedźmina? - wpadka oddziału Netflixa | Spokeo.pl Obsada, gdzie obejrzeć ?

Miłośnicy Netflixa nie mogą tej jesieni narzekać na nudę. Na zwlekających z nowymi tytułami czekają między innymi: Stranger Things 3, Dark czy Mindhunter. Atmosferę podgrzewają też już zapowiedziane tegoroczne premiery – kolejny sezon Peaky Blinders, film El Camino (kontynuacja Breaking Bad) czy trzeci sezon serialu Atypowy. Duża część widzów z wypiekami na twarzy czeka również na Wiedźmina, którego datę premiery być może właśnie poznaliśmy.

imdb.com

Kiedy zadebiutuje Wiedźmin?

Prawdopodobną datę premiery Wiedźmina poznaliśmy dzięki przeciekowi, do którego doszło na Facebookowym profilu holenderskiego oddziału Netflixa. Osoba odpowiedzialna za prowadzenie fanpage’a udostępniła zabawę, w ramach której widzowie mogli policzyć dni do premiery konkretnych tytułów. Wśród nich nieoczekiwanie pojawił się Wiedźmin, którego według postu pojawi się po 97 nocach (obecnie liczba ta w naturalny sposób zmniejszyła się do 96). Szybkie obliczenia wskazują więc, że Geralt pojawi się na ekranach 17 grudnia 2019 roku. Potwierdzałoby to wcześniejsze przecieki, które mówiły o premierze serialu w ostatnim miesiącu tego roku. Data nie jest jednak jeszcze ostatecznie potwierdzona – wpis na Facebooku zniknął bardzo szybko. Fani spekulują – mógł być to zarówno niekontrolowany przeciek, jak i błąd osoby odpowiedzialnej za post. Jak było w rzeczywistości? Prawdopodobnie przekonamy się niebawem. 

Sprawdź również - Patryk Vega z dużym sukcesem. Jest w tym roku (póki co) najlepszy


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Wyciekła data premiery Wiedźmina? - wpadka oddziału Netflixa | Spokeo.pl. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO