Gdzie obejrzeć

The liberator - Spokeo.pl zapowiada nowość w serwisie Netflix Obsada, gdzie obejrzeć ?

Grzegorz Jonkajtys to absolwent Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Jest reżyserem czteroczęściowej serii oraz twórcą efektów komputerowych w najnowszej produkcji na zamówienie NETFLIX'a, której premiery możemy oczekiwać już w najbliższym czasie.

The Liberator to film o II wojnie światowej, a dokładnie trwającym 500 dni krwawym marszu oficera armii amerykańskiej - Felixa Sparksa i 157. pułku piechoty z Oklahomy. Już sam temat produkcji wzbudza emocje, ale nas najbardziej ciekawi jej wykonanie.


https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2018/11/16/netflix-the-liberator-serial-ii-wojna-swiatowa/

To pierwszy projekt stworzony w TrioScope, czyli ulepszonej technologii hybrydowej animacji. Dzięki niej prawdziwe emocje i dramat aktora urozmaicony będzie przez najnowocześniejsze CGI.

Film oparty jest na książce Alexa Kershawa, zaś scenariuszem zajął się miedzy innymi autor Szklanej pułapki - Jeb Stuart. Zdjęcia do serii zostały już skończone. Nie możemy doczekać się pierwszych efektów.


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu The liberator - Spokeo.pl zapowiada nowość w serwisie Netflix. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO