Gdzie obejrzeć

Już niedługo premiera serialu „Nowy papież”. Jego twórcy zadbali o gwiazdorską obsadę Obsada, gdzie obejrzeć ?

W 2016 roku powstał serial, pt. „Młody papież”, który opowiadał o fikcyjnych losach pierwszego amerykańskiego papieża w historii, Lenny’ego Belardo, w którego rolę wcielił się Jude Law. Po wyborze na głowę Kościoła, Belardo przyjmuje imię Pius XIII. Okazuje się jednak, że nie zamierza on być zwykłym papieżem i zaczyna szybko zaskakiwać swoim postępowaniem całe środowisko kościelne. Kontrowersyjny serial zdobył duże uznanie wśród publiczności, a Jude Law za swoją intrygującą rolę był nominowany do Złotego Globu.

youtube.pl

Twórcy serialu nie zawiedli fanów i nakręcili nową część produkcji. Jej premiera w HBO GO odbędzie się 10 stycznia.

Fabuła

„Młody papież” kończy się zapadnięciem w śpiączkę Piusa XIII. W nowym sezonie wybudzi się on z niej, jednak napotka problemy ze strony swojego tymczasowego następcy, Jana Pawła III, którego zagrał wybitny brytyjski aktor, John Malkovich. Okaże się bowiem, że podczas śpiączki właściwego papieża doszło do poważnych rozłamów w Kościele, które mogą doprowadzić do załamania się panującej w nim dotychczas hierarchii. Nowy papież niekoniecznie więc będzie chciał się zrzec władzy na rzecz człowieka, który swoim wcześniejszym zachowaniem doprowadził do podważenia wartości, którymi do tej pory kierował się Kościół katolicki.


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Już niedługo premiera serialu „Nowy papież”. Jego twórcy zadbali o gwiazdorską obsadę. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Obsada

Serial wyreżyserował laureat Oscara, Paolo Sorrentino. W głównych rolach dwóch walczących o władzę papieży, wystąpią Jude Law i John Malkovich. Ponadto, w produkcji pojawią się znani już widzom z „Młodego papieża” Ludivine Sagnier, Silvio Orlando, Cécile de France, Maurizio Lombardi i Javier Cámara. W nowej części wystąpią po raz pierwszy Henry Goodman, Ulrich Thomsen, Yuliya Snigir, Massimo Ghini i Mark Ivanir. Co ciekawe, w serialu gościnnie wystąpią takie gwiazdy, jak Sharon Stone i znany z mocnej muzyki piosenkarz, Marilyn Manson. Jego udział w serialu wywołał duże poruszenie, gdyż jest on postacią wyjątkowo kontrowersyjną i znaną ze swoich antykościelnych poglądów.

Zobaczcie zwiastun „Nowego papieża”:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO