Gdzie obejrzeć

Netflix potwierdza – powstaje animowany Wiedźmin! Kiedy premiera The Witcher: Nightmare of the Wolf? Obsada, gdzie obejrzeć ?

Wiedźmin okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę Netflixa. Serial z białowłosym wojownikiem jest gigantycznym sukcesem – serwis chwali się, że obejrzało go ponad 70 milionów użytkowników. Nic więc dziwnego, że producenci zamierzają kuć żelazo póki gorące. Warto w tym miejscu dodać, że uniwersum wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego przeżywa obecnie swoją drugą młodość – książki autora sprzedają się jak ciepłe bułeczki a gry z Geraltem przyciągają do monitorów setki tysięcy graczy. Okazuje się, że jeszcze w tym roku możemy dostać jeszcze jedną produkcję ze świata wiedźmina.

Fotografia poglądowa

Netflix potwierdził niedawno, że powstaje animacja o tytule „The Witcher: Nightmare of the Wolf” (Wiedźmin: Zmora Wilka), która utrzymana ma być w stylu anime. Kiedy możemy się spodziewać jej premiery? Bardzo możliwe, ze jeszcze w tym roku – przed premierą 2. sezonu serialu.

„The Witcher: Nightmare of the Wolf” - co wiemy o produkcji?

Za fabułę nowej produkcji mają odpowiadać Lauren S. Hissrich (znana z serialowej opowieści o Geralcie) i scenarzysta Beau DeMayo. Za produkcję z kolei weźmie się koreańskie Studio Mir (odpowiedzialne między innymi za serie „Awatar: Legenda Korry” i „Young Justice: Outsiders”). Możliwe też, że głosu Geraltowi udzieli Henry Cavill Wiedźmin okazał się kurą znoszącą złote jaja – nic więc dziwnego, że Netflix dynamicznie bierze się za rozwój tego kierunku. Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek licznych produkcji z tego uniwersum. Fanom wiedźmińskiego świata pozostaje jedynie się cieszyć i z wypiekami na twarzy czekać na kolejne informacje.


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Netflix potwierdza – powstaje animowany Wiedźmin! Kiedy premiera The Witcher: Nightmare of the Wolf?. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO