Gdzie obejrzeć

"Lucyfer" - kiedy premiera 5. sezonu serialu? Wszystko co wiemy o nowej odsłonie serialu Obsada, gdzie obejrzeć ?

Ach, ale szykuje się premier w 2020 roku! Jest także kilka ciekawych wiadomości dla fanów serialu „Lucyfer”, którym od 4. sezonu zajmuje się Netflix, kiedy FOX zrezygnował z serialu po 3. sezonie. Na początku września pojawiły się pierwsze informacje, że zdjęcia do finałowego sezonu rozpoczęły się 7 września 2019 roku. Co jakiś czas można natknąć się na zdjęcia z planu czy wywiady z aktorami. Kiedy dokładnie na Netflixie pojawi się „Lucyfer”?

Materiały promocyjne serialu

Oto wszystko, co każdy fan serialu powinien wiedzieć.

Kiedy 5. sezon „Lucyfera”?

My również zadajemy sobie to samo pytanie. Data premiery nie została jeszcze oficjalnie podana. Spekuluje się, że serial pojawi się koło wakacji 2020. Wiadomo jednak, że twórcy serialu postanowili zrobić coś dla fanów i wydłużą sezon z 10. na 16. odcinków. Tom Ellis (Lucyfer) w jednym z wywiadów wspomniał, że najpierw dostaniemy dawkę 8. odcinków, a następne 8. pojawi się na platformie po krótkiej przerwie. I oby nie za długiej! W końcu już tyle naczekaliśmy się na powrót serialowego diabła.

Produkcja wyznała, że pierwszy odcinek serii ma być zatytułowany „Really Sad Devil Guy”, a pierwsza scena została zapowiedziana jako „jedna z lepszych rzeczy, na jakie kiedykolwiek wpadli”. Co to dokładnie oznacza? Nie wiadomo.

Tak samo jak nie wiadomo o co chodziło producentom, kiedy powiedzieli, że tematem przewodnim 5. sezonu ma być „bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć”. Do tej pory nie wiemy czym jest owa „zabawka” i zapewne dowiemy się dopiero podczas oglądania serialu.

Wiadomo również, że do obsady dołączy kilka nowych twarzy, a kilku bohaterów zobaczymy w serialu po raz kolejny po dłuższej przerwie.

Nie możecie się doczekać?


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu "Lucyfer" - kiedy premiera 5. sezonu serialu? Wszystko co wiemy o nowej odsłonie serialu. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO