Gdzie obejrzeć

4. sezon "Dom z papieru" - kiedy premiera? Co zobaczymy w nowych odcinkach? ZWIASTUN Obsada, gdzie obejrzeć ?

Wszyscy fani serialu „Dom z papieru” niecierpliwią się, bo chcą zobaczyć już co będzie działo się dalej z głównymi bohaterami. W sieci właśnie ukazał się zwiastun 4 sezonu serialu, w którym doskonale widać jak wiele będzie się działo. „Czas na chaos”. Właśnie takimi słowami promuje się kolejną część przygód najpopularniejszych serialowych złodziei. Idealnie potwierdza to zapowiedź sezonu… Faktycznie – będzie się działo. I to ile! W dodatku czekają na nich wszystkich zupełnie nowe zagrożenie.

Materiały promocyjne serialu

Koniecznie sprawdźcie jakie kłopoty ściągną na siebie złodzieje. Czy napad na Bank w Hiszpanii to był dobry pomysł? Czy to ma szansę skończyć się dobrze?

4. sezon "Domu z papieru" - co w nim zobaczymy? Kiedy premiera?

Sprawdźcie, co pojawiło się w zwiastunie:Tym samym możemy dowiedzieć się, że Nairobi stoczy prawdziwą walkę o swoje własne życie. Tokio i Rio znów będą mieli okazję działać razem – na zapowiedzi wysadzają w powietrze czołg. Profesor odchodzi od zmysłów, ponieważ musi zmierzyć się z myślą o tym, że jego ukochana nie żyje. Ona z kolei dostaje bardzo korzystną propozycję od nowej pani Inspektor, która w 3. sezonie więziła Rio.

Ekipa Profesora będzie musiała z kolei poradzić sobie nie tylko z zagrożeniem, które czeka na zewnątrz, ale przede wszystkim z tym, które znajdzie się wewnątrz.

4. sezon „Domu z papieru” zadebiutuje na platformie Netflix już 3 kwietnia 2020 roku. W swoich rolach znowu będzie można zobaczyć aktorów, których doskonale znamy i kochamy. Wśród nich m.in. Ursula Corbero, Alvaro Morte, Enrique Arce, Esther Acebo czy Itziar Ituno.


obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film ? Spawdzić obsadę filmu oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu 4. sezon "Dom z papieru" - kiedy premiera? Co zobaczymy w nowych odcinkach? ZWIASTUN. Pełna obsada filmu i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO