Gdzie obejrzeć

Zwierzęta nocy (2016) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Zwierzęta nocy to film nakręcony w 2016 roku, który jest jednym z ciekawszych thrillerów ostatnich lat. Opowiada on o losach właścicielki galerii, która otrzymuje powieść swojego byłego męża. Okazuje się, że nawiązuje ona do jej przeszłości. 

Tytuł oryginalny: Nocturnal Animals
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Tom Ford
Scenariusz: Tom Ford
Rok produkcji: 2016
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Przed piętnastoma laty Susan Morrow opuściła męża, Edwarda, ambitnego pisarza w wiecznym kryzysie twórczym. Dziś Susan jest właścicielką galerii i szczęśliwą małżonką innego mężczyzny. Któregoś dnia otrzymuje od Edwarda rękopis jego pierwszej książki, brutalnego thrillera, który Susan interpretuje jako symboliczną zemstę za rozstanie. Poznajemy koleje losu Tony’ego Hastingsa, profesora matematyki, i jego rodziny. Hipnotyczna, tajemnicza, przerażająca treść książki sprawia, że Susan z trudem rozpoznaje rzeczywistość, w której się znajduje. Oba plany (realne życie i fabuła książki) mieszają się, zamazują, przeplatają. Mroczna historia z kart powieści zmusza Susan do zmierzenia się z ciemnością, jaka kryje się w jej sercu i przeszłości…Film znajdziemy w serwisach Chili, Rakuten i iTunes. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę. 


Zwierzęta nocy obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Zwierzęta nocy ? Spawdzić obsadę filmu Zwierzęta nocy oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Zwierzęta nocy (2016) online. Pełna obsada filmu Zwierzęta nocy i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Zwierzęta nocy Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada filmu

Amy Adams
Jake Gyllenhaal
Michael Shannon

Szukasz innych thrillerów? Polecamy filmy Tożsamość i Sin City

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO