Gdzie obejrzeć

Zaginione dziewczyny online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Film opiera się na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w USA. Matka podczas poszukiwań zaginionej córki odkrywa zwłoki czterech dziewcząt, które zostały porzucone w lesie. Gdzie podziewa się jej ukochana córka?

Rok produkcji: 2020
Gatunek: thriller
Produkcja: USA
Reżyseria: Liz Garbus
Scenariusz: Michael Werwie
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Pewnej nocy niespodziewanie znika 24-letnia Shannan Gilbert. Jej matka – Mari – czekała na nią z kolacją, ale ta się nie pojawiła. Kiedy druga córka mówi jej o tym, że nie mogła dodzwonić się do swojej siostry – matka postanawia rozpocząć poszukiwania. Są niełatwe – podczas poszukiwań często zderza się z informacjami, które bardzo ją bolą. Dowiaduje się bolesnej prawdy o swojej córce i o sobie samej. Przychodzi jej się także zmierzyć z uprzedzeniami śledczych, którzy wcale nie próbują jej pomóc. Mari nie poddaje się i postanawia odnaleźć swoją córkę – za wszelką cenę. Podążając tropem swojej córki kobieta trafia w sam środek hermetycznej społeczności mieszkającej w pobliżu odludnego skrawka wybrzeża Long Island. Odkrycia, których przy okazji dokonuje, zmuszają organy ścigania, a także media do tego, aby wziąć pod lupę nierozwiązanie sprawy zabójstw kilkunastu prostytutek – młodych kobiet, których historie Mari chce opowiedzieć całemu światu.


Zaginione dziewczyny obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Zaginione dziewczyny ? Spawdzić obsadę filmu Zaginione dziewczyny oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Zaginione dziewczyny online. Pełna obsada filmu Zaginione dziewczyny i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Zaginione dziewczyny Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Amy Ryan – Mari Gilbert
Dean Winters
Gabriel Byrne
Lola Kirke
Thomasin McKenzie
Kevin Corrigan
Oona Laurence
Miriam Shor
Austyn Johnson
Reed Birney
Rosal Colon
Sarah Wisser
Brian Adam DeJesus
Matther F. O’Connor

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO