Gdzie obejrzeć

Wszystko, co dobre online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Miłość spada na nas często jak grom z jasnego nieba. Uczucie przysłania nam zdrowy rozsądek i całe dotychczasowe życie. Zdarza się jednak, że szybko przemija – związek wówczas staje się uciążliwym problemem, z którego rozwiązaniem musimy borykać się na co dzień. O takim burzliwym i niełatwym uczuciu jest film „Wszystko, co dobre”. 

Tytuł oryginalny: All Good Things
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Andrew Jarecki
Scenariusz: Marc Smerling / Marcus Hinchey
Rok produkcji: 2010
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film „Wszystko, co dobre” zabiera nas do USA lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Głównym bohaterem produkcji jest David Marks, spadkobierca wielu z nowojorskich nieruchomości. Chłopak pochodzi z wyższych sfer i naturalne jest dla niego posiadanie sporej sumy na koncie. Niespodziewanie w jego życiu pojawia się dziewczyna z ubogiej i owianej złą sławą dzielnicy, dla której młodzieniec traci głowę. Para szybko bierze ślub i zaczyna wspólne życie pod jednym dachem. Szybka decyzja o małżeństwie mści się jednak po pewnym czasie – para nie może dojść do porozumienia i coraz częściej w ich życie wkradają się kłótnie i nieporozumienia. Pewnego dnia małżonka Davida po prostu znika – to mężczyzna jest głównym podejrzanym w tej niecodziennej sprawie. Fil, „Wszystko, co dobre” obejrzeć można na platformie vod Cineman. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tej amerykańskiej produkcji.


Wszystko, co dobre obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Wszystko, co dobre ? Spawdzić obsadę filmu Wszystko, co dobre oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Wszystko, co dobre online. Pełna obsada filmu Wszystko, co dobre i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Wszystko, co dobre Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Wszystko, co dobre – zwiastun

Obsada

Ryan Gosling
Kirsten Dunst
Frank Langella
Lily Rabe
Philip Baker Hall
Michael Esper
Diane Venora
Nick Offerman
Kristen Wiig
Stephen Kunken
John Cullum
Maggie Kiley
Liz Stauber
Marion McCorry
Mia Dillon

Sprawdź również filmy Epidemia miłości, Karbala i Good Morning, Vietnam.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO