Gdzie obejrzeć

Wirtuoz
Thrillery to jeden z najpopularniejszych gatunków filmowych, który bardzo często wybierany jest też przez samych widzów. Nic więc dziwnego, ze często trafiamy na tytuły z naprawdę ciekawą fabułą i gwiazdorską obsadą. Jednym z nich jest film „Wirtuoz”, w którym wystąpił Elijah Woodaktor doskonale znany chociażby z „Władcy Pierścieni”. 

Tytuł oryginalny: Grand Piano
Gatunek: Thriller psychologiczny
Reżyseria: Eugenio Mira
Scenariusz: Damien Chazelle
Rok: 2013
Kraj: Hiszpania 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu jest tytułowy wirtuoz - Tom Selznick. Mężczyzna jest jednym z najbardziej utalentowanych pianistów, który jednak gra bardzo rzadko. Jego kariera zamarła przez ogromny i paraliżujący stres, który mężczyzna odczuwał przed każdym występem. Niespodziewanie decyduje się on jednak na wzięcie udziału w koncercie chicagowskim. Tuż przed występem sytuacja zmienia się jednak diametralnie – muzyk znajduje w zeszycie z nutami tajemniczą wiadomość, która może sporo namieszać w jego życiu. W głównej roli wspomniany wcześniej Elijah Wood. Film obecnie jest dostępny w ofercie serwisu streamingowego Cineman. Dość często pojawia się też w ramówce stacji telewizyjnych. Poniżej możecie obejrzeć jego trailer i zapoznać się z obsadą produkcji.

Obsada

Elijah Wood - Tom Selznick
John Cusack - Clem
Kerry Bishé - Emma Selznick
Allen Leech - Wayne
Alex Winter - Asystent
Tamsin Egerton - Ashley
Don McManus - Reisinger
Benjamin Nathan-Serio - Bileter

Jesteś fanem dynamicznego kina? Przed ekran przyciągają cię tylko thrillery? Sprawdź koniecznie filmy Tajemnice Manhattanu, Chinatown lub Ben-Hur.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO