Gdzie obejrzeć

Tropiciele online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Książki i utwory literackie potrafią nam dostarczyć mnóstwa emocji i pozytywnych wrażeń. Nic więc dziwnego, że bestsellery często są ekranizowane i trafiają na wielkie lub małe ekrany. Doskonałymi przykładami mogą być liczne thrillery, które w serialowej bądź filmowej odsłonie prezentują się naprawdę ciekawie. Jednym z takich tytułów jest serial „Tropiciele”. 

Tytuł oryginalny: Trackers
Gatunek: Thriller / Kryminał
Rok produkcji: 2020
Kraj: RPA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „Tropiciele” jest serialową adaptacją książki „Trackers” autorstwa Deona Meyera, która uznawana jest za jeden ze światowych bestsellerów. Produkcja z powodzeniem łączy kilka wątków, które tworzą sieć intryg i arcyciekawych historii. Całość rozgrywa się w Republice Południowej Afryki – nadaje to serialowi wyjątkowego klimatu, którym mogą pochwalić się naprawdę nieliczne dzieła. Wszystko to prowadzi widza do stolicy tego kraju – Kapsztadu, gdzie rozegrać ma się finał nietuzinkowej fabuły. O czym tak naprawdę jest serial? Wystarczy dodać, że porusza on tematykę zorganizowanej przestępczości, nielegalnego handlu, terroryzmu czy kłusownictwa na zagrożonych gatunkach. O jego walorach przekonać się mogą użytkownicy HBO GO – to tam dostępny jest serial. Poniżej natomiast możecie obejrzeć jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji.


Tropiciele obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Tropiciele ? Spawdzić obsadę filmu Tropiciele oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Tropiciele online. Pełna obsada filmu Tropiciele i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Tropiciele Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Tropiciele – zwiastun

Obsada

James Gracie
Sandi Schultz
Trix Vivier 
Thapelo Mokoena 
Sisanda Henna
Avital Lvova
Leon Clingman

Polecamy również produkcje Nad morzem, Kobieta w klatce i Fuga. Dajcie się porwać niesamowitym thrillerom.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO