Gdzie obejrzeć

The Sinner sezon 2 online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Pierwszy sezon amerykańskiego serialu The Sinner (Grzesznica) cieszył się bardzo ciepłym przyjęciem ze strony widzów. Historia Cory Tannetti przyciągnęła widzów przed ekrany i do końca trzymała w napięciu. Nic więc dziwnego, że powstał drugi sezon serialowej produkcji, która i tym razem jest oceniana przez widzów bardzo wysoko. 

Gatunek: Thriller
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2018
Twórca: Derek Simonds
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Fabuła na początku wydaje się dość zbliżona do pierwszego sezonu Grzesznicy. Tajemnicza śmierć dwójki osób, w którą zamieszany jest chłopiec. Na miejscu pojawia się doskonale znany widzom pierwszej odsłony serii detektyw Ambrose, który decyduje się na pomoc miejscowym stróżom prawa. Tym razem zagadka wydaje się jednak o wiele bardziej skomplikowana i może mieć związek z zaginięciem sprzed lat. Czy tym razem również uda się rozwiązać tajemniczą sprawę? Co wspólnego ma z tym wszystkim komuna, która traktowana jest przez miejscowych jak sekta? Czy sprawcą okropnej zbrodni rzeczywiście może być zaledwie trzynastoletni chłopiec? Przekonać o tym mogli się widzowie kanału Canal+ Seriale – drugi sezon The Sinner obejrzeć można także za pośrednictwem serwisu streamingowego Netflix. Prawdopodobnie wkrótce spodziewać się można także emisji trzeciego sezonu, który w lutym 2020 roku miał premierę w Stanach Zjednoczonych.


The Sinner sezon 2 obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film The Sinner sezon 2 ? Spawdzić obsadę filmu The Sinner sezon 2 oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu The Sinner sezon 2 online. Pełna obsada filmu The Sinner sezon 2 i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
The Sinner sezon 2 Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Bill Pullman – Harry Ambrose
Carrie Coon – Vera Walker
Hannah Gross – Marin Calhoun
Elisha Henig – Julian Walker
Natalie Paul – Heather Novack
Tracy Letts – Jack Novack
David Call – Andy Brickowski

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Mistrzostwo!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO