Gdzie obejrzeć

Szkoła dla elity online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Seriale produkcji hiszpańskiej od lat stoją na bardzo wysokim poziomie. Przykładem może być tutaj „Dom z papieru”, który czarował fanów na całym świecie i do dziś jest jednym z najchętniej wybieranych seriali na Netflixie. Na uwagę zasługuje też serial „Szkoła dla elity”, w którym grają aktorzy znani z innych hitowych produkcji. 

Premiera: 5 października 2018
Gatunek: Thriller / Dramat
Reżyser: Ramón Salazar, Dani de la Orden
Kraj: Hiszpania
Tytuł oryginalny: Élite

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Serial „Szkoła dla elity” opowiada o perypetiach uczniów jednej z najbardziej elitarnych placówek oświatowych w Hiszpanii - Las Encinas. Na co dzień jest ona miejscem, w którym edukacje pobierają dzieci z bogatych i dobrych domów, które funkcjonują w specyficznych dla siebie warunkach. Sytuacja zmienia się po trzęsieniu ziemi. W jego wyniku trójka biednych ubogich dzieci trafia do elitarnej placówki. Jak poradzą sobie z asymilacją? Czy taka mieszanka różnych społeczności może się udać? Wydaje się, że tylko pojawienie się nowych uczniów może stanowić dla wszystkich nie lada wyzwanie. Społecznością wstrząsa jednak także morderstwo. Za reżyserię serialu odpowiadają Ramón Salazar i Dani de la Orden. Obejrzeć go można za pośrednictwem popularnej platformy streamingowej Netflix.


Szkoła dla elity obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Szkoła dla elity ? Spawdzić obsadę filmu Szkoła dla elity oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Szkoła dla elity online. Pełna obsada filmu Szkoła dla elity i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Szkoła dla elity Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Álvaro Rico – Polo
Itzan Escamilla - Samuel García Domínguez
Ester Expósito - Carla Rosón Caleruega
Miguel Bernardeau - Guzmán Nunier Osuna
Arón Piper - Ander Muñoz
Mina El Hammani - Nadia Shana
Omar Ayuso - Omar Shana

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO