Gdzie obejrzeć

Sliver online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Wielkie miasto, gorące romanse i uczucia, które przyćmiewają zdrowy rozsądek – to tylko kilka z tematów, które fascynują wiele osób w filmach. Nic więc dziwnego, że stosunkowo często powstają produkcje, które starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom widzów. Jedną z najbardziej kultowych produkcji jest z pewnością film „Silver”, w którym fenomenalnie zagrała Sharon Stone.

Tytuł oryginalny: Sliver
Gatunek: Thriller / Erotyczny
Reżyseria: Phillip Noyce
Scenariusz: Joe Eszterhas
Rok produkcji: 1993
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Silver” jest Carly Norris, która jest już zmęczona swoim wieloletnim małżeństwem. Kobieta nie jest szczęśliwa i decyduje się na porzucenie swojego dotychczasowego życia. Z dnia na dzień zostawia więc męża i wprowadza się do luksusowego apartamentu na Manhattanie. Wkrótce poznaje nowego mężczyznę, który szybko staje się jej kochankiem. Okazuje się jednak, że jest to dozorca budynku, który podgląda lokatorów. Sytuacja komplikuje się jeszcze jednak znacznie bardziej – w budynku zaczynają bowiem ginąć ludzie. Jak potoczą się losy Carly? Czy uda się namierzyć i unieszkodliwić osobę, która odpowiedzialna jest za zabójstwa? Przekonać się mogą o tym użytkownicy serwisów VOD Amazon Prime Video i Chili. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę produkcji.


Sliver obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Sliver ? Spawdzić obsadę filmu Sliver oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Sliver online. Pełna obsada filmu Sliver i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Sliver Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Sliver – zwiastun

Obsada

Sharon Stone
William Baldwin
Tom Berenger
Polly Walker
Colleen Camp
Amanda Foreman
Martin Landau
Nina Foch
Keene Curtis
Nicholas Pryor
Anne Betancourt
Sid McCoy
Marnette Patterson
Sandy Gutman

Szukasz innych thrillerów? Polecamy również filmy Jack Ryan: Teoria chaosu, Locke i Rzeka tajemnic.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO