Gdzie obejrzeć

Ślepnąc od świateł online
„Ślepnąc od świateł” to polski serial w bardzo mrocznym, thrillerowo-kryminalnym gatunku. Twórcami 8-odcinkowej serii są Krzysztof Skonieczny i Jakub Żulczyk, którzy stworzyli scenariusz w oparciu o bestsellerową powieść o tym samym tytule, również autorstwa J. Żulczyka. Produkcją zajęło się znane z najlepszych serii ostatnich lat HBO jak i również Telewizja Polsat i House Media Company. Premiera miała miejsce 27 października 2018r. W serwisie streamingowym video - ‘Wideo na życzenieHBO GO. Dostępny był również w Telewizji HBO.

Tytuł oryginalny: Ślepnąc od świateł
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Krzysztof Skonieczny
Rok premiery: 2018
Kraj: Polska
Platforma: HBO GO

Materiały promocyjne serialu

Ślepnąc od świateł - opis fabuły

Przeznaczony zdecydowanie dla dorosłego widza serial, to historia opisująca 7 dni z życia warszawskiego dilera. Znanego ale wciąż tajemniczego Kuby Niteckiego. Handlujący nielegalnie kokainą, zaopatruje największe gwiazdy i szychy stolicy. Jego klienci to politycy, znani prezenterzy i artyści, czy biznesmeni i członkowie grup przestępczych. Towarzystwo posępliwego handlarza stanowią głównie typu spod ciemnej gwiazdy. Obraca się w gronie gangsterów, na których czele stoi również jego szef, boss mafii – Jacek. Niebezpieczne sytuacje, życie w ciągłym stresie i ukryciu powodują, że główny bohater podejmuje decyzję o zostawieniu wszystkiego. Kupuje bilet do Argentyny i w tym momencie zaczyna się historia. Zahartowany życiem i przygotowany na wiele okoliczności Kuba, w ostatnim tygodniu przed odlotem jest świadkiem wydarzeń, których nigdy by się nie spodziewał być. Punktem zapalnym jest powrót z więzienia groźnego i nieprzewidywalnego gangstera o ksywie Dario. Przyjaciel Jacka wkrótce po wyjściu rozpoczyna swoje własne porachunki i porządki, przysparzając kłopoty i tworząc reakcje łańcuchowe, zagrażające życiu wszystkich zamieszanych i ostatecznie doprowadzając do efektownego końcowego chaosu. Serial dostępny jest na platformie streamingowej HBO GO.

 


Gdzie obejrzeć cały film Ślepnąc od świateł i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Ślepnąc od świateł online. Pełną obsadę filmy Ślepnąc od świateł znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Ślepnąc od świateł - obsada

Kamil Nożyński jako Kuba Nitecki
Jan Frycz jako „Dario”
Robert Więckiewicz jako Jacek
Marta Malikowska jako Maria Pazińska „Pazina”
Janusz Chabior jako Władek „Stryj”
Marzena Pokrzywińska jako Paulina
Cezary Pazura jako Mariusz Fajkowski
Eryk Lubos jako Marek Żakowski
Jacek Beler jako Bartek „Sikor”
Michał Czernecki jako prokurator Szeptycki

 W serialu wystąpił między innymi Robert Więckiewicz, którego podziwiać możemy także w filmach Dom Zły czy W ciemności

 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO