Gdzie obejrzeć

Polowanie online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Scenariusze filmowe niejednokrotnie potrafią nas zaskoczyć i spowodować szybsze bicie serca. Widzowie z całego świata bardzo chętnie sięgają po thrillery i filmy akcji, które mogą pochwalić się najciekawszymi scenariuszami. Także w 2020 roku zadebiutowało sporo filmów, które wpisują się w tego rodzaju scenariusze. Jednym z nich jest „Polowanie”. 

Tytuł oryginalny: The Hunt
Gatunek: Akcja / Thriller
Reżyseria: Craig Zobel
Scenariusz: Nick Cuse / Damon Lindelof
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe

Opis filmu

Film pod tytułem „Polowanie” to przedstawiciel dość popularnych w ostatnich latach thrillerów akcji. Grupa dwunastu obcych sobie ludzi budzi się na polanie. Są zdezorientowani i nie mają pojęcia jak się na niej znaleźli. Szybko okazuje się, że mają być zwierzyną, na którą trwa polowanie. Ich oprawcami mają być zebrani w pobliskim domu uczestnicy nietypowego sportu, w cieniu zaś rozgrywa się internetowa teoria spiskowa. Myśliwi nie wiedzą jednak, że jedna z uczestniczek doskonale zna zasady gry i zamierza rozwikłać zagadkę tajemniczego polowania. Pozbywa się ona kolejnych osób i ostatecznie dociera do kobiety, która jest odpowiedzialna za makabryczne widowisko. Film zadebiutował pod koniec lipca 2020 roku i na razie nie znajduje się w ofercie żadnego serwisu streamingowego. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Polowanie obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Polowanie ? Spawdzić obsadę filmu Polowanie oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Polowanie online. Pełna obsada filmu Polowanie i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Polowanie Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Polowanie – zwiastun  

Obsada

Betty Gilpin
Hilary Swank
Ike Barinholtz
Wayne Duvall
Ethan Suplee
Emma Roberts
Christopher Berry
Sturgill Simpson
Kate Nowlin
Amy Madigan
Reed Birney
Glenn Howerton
Steve Coulter

Sprawdź również filmy Marsjanin, Syberiada polska i Dobry dinozaur.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO