Gdzie obejrzeć

Podwójne ryzyko gdzie obejrzeć online?
Podwójne zagrożenie to w oryginale Double Jeopardy (w Polsce funkcjonuje również drugi tytuł Podwójne ryzyko). To thriller, który od samego początku funduje nam całkowity rollercoaster emocji. Piękna Libby wypływa ze swoim mężem Nickiem na pełne wody – kiedy budzi się w nocy, męża nigdzie nie ma, a po nim zostały tylko ścieżki i kałuże z krwi. Niestety jasnym jest, że nie mógł zrobić tego nikt inny, jak tylko Libby. Musi pożegnać się z ich synem, oddać go pod opiekę zaprzyjaźnionej kobiecie, i trafia do więzienia z zarzutem morderstwa. W trakcie odsiadywania wyroku dowiaduje się, że jej mąż żyje – poprzysięga więc, że znajdzie go i udowodni wszystkim, że została wrobiona, a przede wszystkim odzyska swojego syna. Przygotowuje się do dnia opuszczenia więzienia i jest gotowa na wszystko. Czy to jej się uda? Czy może jednak to jej mózg spłatał jej figla?

allbox.tv

Libby walczy ze sobą od samego początku – nagle jej całe dotychczasowe życie się sypie. Traci męża, musi opuścić swojego syna i przyzwyczaić się do więziennych obyczajów. Kiedy dowiaduje się, że ten jednak żyje – walczy ze sobą fizycznie, przygotowując się do dnia, w którym będzie mogła go odnaleźć. Nie jest to jednak takie proste – po drodze stawi czoła jeszcze wielu innym przeciwnościom losu, które na nią czekają.

Opowieść od pierwszej minuty jest wciągająca. Zastanawiamy się co dokładnie się stanie i czy Libby uda się odzyskać to, po co tak goni – jej ukochanego syna. Nie wiemy co zrobi, kiedy stanie z Nickiem oko w oko. Jest to o tyle ciekawa produkcja, bo to KOBIETA jest zbiegiem. To ona łamie zasady warunkowego zwolnienia i ona pragnie zemsty. Raczej rzadko zdarza się to w filmach – najczęściej to mężczyźni planują znaleźć swoich wrogów, którzy swego czasu odcisnęli na ich życiach bolesne piętno.

Czy Libby uda się odzyskać swojego syna?

Film może być dla niektórych nieco przewidywalny, a momentami nawet naciągany. Wystarczy zobaczyć scenę na statku lub moment na cmentarzu, albo chociażby włamanie jakiego dopuszcza się Libby, by znaleźć adres kobiety, która może mieć jakieś informacje o jej synu, a także Nicku.

Gdzie można obejrzeć film? Między innymi na platformie Netflix, a także w specjalnym abonamencie na YouTube.

Informacje o filmie

Rok produkcji: 1999
Reżyseria: Bruce Beresford
Scenariusz: David Weisberg, Douglas Cook
Produkcja: Kanada, Niemcy, USA

Obsada:
Ashley Judd - Libby Parsons
Tommy Lee Jones - Travis Lehman
Bruce Greenwood - Nick Parsons
Annabeth Gish - Angela Green
Benjamin Weir – Matty Parsons
Jay Brazeau – Bobby
John Maclaren – Rudy
Ed Evanko – Warren 

zdj2

Ocena

Ashley Judd i Tomy Lee Jones grają tutaj pierwsze skrzypce, jeśli chodzi o grę aktorską. Na ich twarzach, w ich oczach wypisane jest to, jak wiele kosztowała ich ta historia. Jak doskonale weszli w swoją rolę. Zasługują na mocne 9/10 gwiazdek w kwestii gry aktorskiej.

Nasza ocena filmu to 8/10. Wszystko ze względu na lekko naciąganą fabułę i nieco przewidywalne zakończenie. Mimo wszystko jest to film, do którego chętnie się wraca i który świetnie nadaje się na jesienne wieczory. Można przeżywać wszystko z bohaterami lub powoli samemu docierać do prawdy. Gwarancją jest to, że nikt nie będzie się nudził.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO