Gdzie obejrzeć

Po sąsiedzku z mordercą online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Ludzka natura potrafi być naprawdę przewrotna i skomplikowana. Nasze wewnętrzne cele i aspiracje często są tajemnicą – nawet dla naszych najbliższych. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju tematyka bardzo chętnie wykorzystywana jest w produkcjach filmowych. Jedną z nich jest thriller pod tytułem „Po sąsiedzku z mordercą”.

Tytuł oryginalny: Kill Thy Neigbor
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Ben Meyerson
Rok produkcji: 2018
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Jedną z głównych bohaterek filmu „Po sąsiedzku z mordercą” jest Julie, której maż ginie w nieszczęśliwym wypadku. Wdowa wraz z synem Mattym postanawia zmienić otoczenie i przeprowadza się do swojej szwagierki Alisson. Julie ma nadzieję na nowy początek i możliwość odcięcia się od nieszczęśliwych zdarzeń. Szybko okazuje się jednak, że Alisson obwinia ją o śmierć swojego brata i zamierza się zemścić. Co będzie największym ciosem? Oczywiście utrata ukochanego syna, nad którym Alisson chce przejąć pełną kontrolę i opiekę. Zaczyna się niebezpieczna i bezwzględna próba sił między kobietami, które za nie cofną się przed niczym przy realizacji swoich celów. Jak potoczy się ta historia? Przekonać się o tym mogą użytkownicy serwisu VOD TVP. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tego nietypowego thrillera. 


Po sąsiedzku z mordercą obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Po sąsiedzku z mordercą ? Spawdzić obsadę filmu Po sąsiedzku z mordercą oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Po sąsiedzku z mordercą online. Pełna obsada filmu Po sąsiedzku z mordercą i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Po sąsiedzku z mordercą Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Po sąsiedzku z mordercą – zwiastun

Obsada

Hannah Barefoot
Andrea Bogart
Kenzie Dalton
Joanne Baron
Nicholas Borne
John-Michael Carlton
Cris D'Annunzio
Joseph Dixon

Szukasz ciekawego tytułu na wieczorny seans? W takiej roli idealnie sprawdzą się filmy Siedem dusz, Stowarzyszenie Umarłych Poetów i Tato.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO