Gdzie obejrzeć

Po pierwsze przeżyć
Ludzie uwielbiają sprawdzać się w nowych wyzwaniach i sytuacjach. Czasem jednak nawet najprostsze wyzwania potrafią obrócić się w mgnieniu oka w realne zagrożenie. Jak poradzi sobie człowiek wystawiony na zagrożenie własnego życia? Przekonać się o tym można wybierając film pod tytułem „Po pierwsze przeżyć”. 

Tytuł oryginalny: Jusqu'au déclin
Gatunek: Thriller
Rok produkcji: 2020
Reżyseria: Patrice Laliberté
Kraj: Kanada

Materiały promocyjne filmu / Netflix

Opis filmu

Główny bohater filmu „Po pierwsze przeżyć” jest zwyczajnym facetem, który na co dzień realizuje się w roli męża i ojca. Mężczyzna postanawia wyjechać na obóz surwiwalowy, który ma mu pozwolić na przygotowanie się do różnego rodzaju zagrożeń, które mogą go czekać w przyszłości. Niespodziewanie jeden z uczestników surwiwalu ginie – pozostali zaś zwracają się przeciwko sobie. Zaczyna się prawdziwa i jak najbardziej realna walka o własne życie. Jak potoczą się ich losy? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa, którzy zdecydują się na obejrzenie kanadyjskiego thrillera. Pozostali muszą póki co zadowolić się zwiastunem produkcji, który znajdziecie poniżej. Pod nim zapoznać możecie się także z obsadą „Po pierwsze przeżyć”. 

Obsada

Marc-André Grondin - François
Isabelle Giroux - Hélène
Marilyn Castonguay - Anna
Marc Beaupré - David
Réal Bossé - Alain
Guillaume Cyr - Sebastien
Guillaume Laurin - Antoine
Juliette Maxyme Proulx - Daphnée
Marie-Evelyne Lessard - Rachel

Szukasz dobrego filmu na wieczór? Koniecznie sprawdź thriller Milczenie. Dla miłośników polskiego kina proponujemy natomiast filmy Piłsudski i Drogówka.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO