Gdzie obejrzeć

Ofiara dla burzy online Obsada, gdzie obejrzeć ?

„Ofiara dla burzy” to ostatni dział trylogii „Niewidzialny strażnik”. Co wydarzy się dalej? Nowa część rozpoczyna się od wezwania Amaii Salazar do Pampeluny, która jest stolicą Nawarry. Musi zbadać skomplikowaną sprawę. 

Oryginalny tytuł: Ofrenda a la tormenta 
Rok produkcji: 2020
Gatunek: Thriller 
Produkcja: Hiszpania / Niemcy 
Reżyseria: Fernando Gonzalez Molina 
Scenariusz: Luiso Berdejo 
Platforma: Netflix

 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Amaia Salazar zostaje wezwana do Pampeluny, gdzie ma zająć się zbadaniem sprawy podejrzranej śmierci noworodka i aresztowania jej ojca. Babcia dziecka twierdzi, że ojciec próbował zbiec z ciałem dziecka, wykrzykując coś o ofierze. Dziewczynka ma na twarzy czerwone ślady, które wskazują jednoznacznie na to, że dziecko zostało zamordowane. Babcia mówi również o Ingumie - demonie, który wysysa życie w czasie snu, unieruchamiając ludzi i uniemożliwiając im przebudzenie. W czasie dochodzenia Amaia i jej zespół znajdują nieprawidłowości w podobnych sprawach, które wydarzyły się w pobliskiej dolinie Baztan wiele lat temu, i odkrywają niezwykle wielką liczbę na tak małym obszarze. Tymczasem morderca Berasategui, którego sędzia Marquina postanawia przenieść do innego więzienia, zostaje znaleziony martwy w celi. Ktoś zadbał o to, aby zapadł w śpiączkę farmakologiczną. Amaia musi stawić czoła wydarzeniom, które przez długie lata pustoszyły dolinę Baztan. Prawdy nie ukryje również śnieżyca wszech czasów. 

Zobacz również takie produkcje jak "Maudie", "Donbas" oraz "Pogoda na jutro". 


Ofiara dla burzy obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Ofiara dla burzy ? Spawdzić obsadę filmu Ofiara dla burzy oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Ofiara dla burzy online. Pełna obsada filmu Ofiara dla burzy i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Ofiara dla burzy Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Obsada

Marta Etura - Amaia Salazar 
Leonardo Sbaraglia - Juez Markina 
Nene - Jonan Etxaide 
Francesc Orella 
Imanol Arias - Ojciec Sarasola 
Alvaro Cervantes 
Susi Sanchez - Rosario 
Ana Wagener - Fina Hidalgo

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO