Gdzie obejrzeć

Odzyskać dziecko online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Los bywa okrutny i potrafi nam zabrać nawet najszczęśliwsze chwile. Nic więc dziwnego, że poruszające ludzkie historie często są tematem thrillerów i dreszczowców, które potrafią przyciągnąć widza do ekranu. Jednym z takich filmów jest z pewnością „Odzyskać dziecko” – produkcję obejrzeć można między innymi na Netfliksie.

Tytuł oryginalny: Reclaim
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Alan White
Scenariusz: Luke Davies / Carmine Gaeta
Rok: 2014
Produkcja: Chiny / USA / Malezja 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównymi bohaterami filmu „Odzyskać dziecko” są Steven i Shannon – para, która w wyniku wypadku straciła swoje dziecko. Młodzi ludzie decydują się na adopcję dziewczynki, która straciła swoją matkę w wyniku trzęsienia ziemi. Para w tym celu udaje się do Portoryko – tam czeka na nich 7-letnia dziewczyna, która wkrótce ma zostać przez nich adoptowana. Piękne krajobrazy i niezwykłe okoliczności przyrody sprawiają, że postanawiają oni zostać nieco dłużej w malowniczym regionie. Pragną także lepiej poznać się ze swoją córeczką. Idylla zmienia się w koszmar pewnego poranka – Steven i Shannon zdają sobie wówczas sprawę ze zniknięcia dziecka z hotelowego pokoju. Film dostępny jest na kilku platformach streamingowych – obejrzymy go między innymi na iTunes, Netfliksie i Chili. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun i obsadę produkcji. 


Odzyskać dziecko obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Odzyskać dziecko ? Spawdzić obsadę filmu Odzyskać dziecko oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Odzyskać dziecko online. Pełna obsada filmu Odzyskać dziecko i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Odzyskać dziecko Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Odzyskać dziecko – zwiastun

Obsada

John Cusack
Ryan Phillippe
Rachelle Lefevre
Jacki Weaver
Luis Guzmán
Briana Roy
Jandres Burgos
Veronica Faye Foo
Alex Cintrón
Millie Ruperto
Oscar Guerrero
Reema Sampat
Isabelle Adriani

Trzymające w napięciu trailery mogą okazać się świetnym lekarstwem na nudę. Polecamy również filmy Chciwość, Miasteczko Cut Bank i Morgan.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: NiezłyKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO