Gdzie obejrzeć

Jessica Jones online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Czasem życie zmusza nas do zmiany naszego dotychczasowego sposobu życia.. Nie zawsze jednak musi być to zmiana na minus, która wprowadzi do naszego życia zbędny chaos i smutek. Zdarza się, że nasze życie możemy odbudować dzięki determinacji i odpowiednim wykorzystywaniu swoich talentów. Przykładem może być bohaterka serialu „Jessica Jones”.

Tytuł oryginalny: Jessica Jones
Gatunek: Kryminał / Thriller
Twórca: Melissa Rosenberg
Rok produkcji: 2015-2019
Kraj: USA

Materiały prasowe

Opis serialu

Główną i tytułową bohaterką serialu jest Jessica Jones, w którą wcieliła się Krysten Ritter. Kobieta była kiedyś superbohaterką, której jedna z misji zakończyła się niespodziewanie tragedią. Kobieta przechodzi załamanie nerwowe i wiele wskazuje na to, że już nigdy nie wróci do pełni swojej psychicznej dyspozycji. Bohaterka zrobi jednak wiele, aby odbudować swoje życie. W tym celu zatrudnia się jako prywatna detektyw w Nowym Jorku. W ten sposób zamierza ona walczy ć ze swoimi słabościami i poczuciem winy, które jej towarzyszą. Swoje niezwykłe umiejętności i talenty zamierza natomiast wykorzystać do niesienia pomocy innym. Serial obecnie dostępny jest na Netfliksie. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę. 


Jessica Jones obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Jessica Jones ? Spawdzić obsadę filmu Jessica Jones oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Jessica Jones online. Pełna obsada filmu Jessica Jones i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Jessica Jones Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Jessica Jones – zwiastun 

Obsada

Krysten Ritter
Rachael Taylor
Eka Darville
Carrie-Anne Moss
John Ventimiglia
David Tennant
Rebecca De Mornay

Sprawdź również serialowe nowości - polecamy Rzut za trzy i Zagubiony pokój

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO