Gdzie obejrzeć

Groźne kłamstwa online
Jak daleko jest w stanie posunąć się człowiek? Czy bogactwo może przysłonić naszą moralność? Jak my zachowalibyśmy się na miejscu głównych bohaterów? To tylko nieliczne pytania, które nasuwają się po seansie niektórych thrillerów. Jednym z nich jest film „Groźne kłamstwa”, który obejrzeć można na Netfliksie. 

Tytułu oryginalny: Dangerous Lies
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Michael Scott
Scenariusz: David Golden
Rok: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu / Netflix

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Groźne kłamstwa” jest Katie, która zatrudnia się jako opiekunka starszego mężczyzny. Jej podopieczny mieszka samotnie w ogromnym domu i potrzebuje osoby, która pomoże mu w jego utrzymaniu. Sytuacja diametralnie zmienia się w momencie śmierci staruszka. Katie i jej mąż znajdują w domu walizkę pełną pieniędzy, którą zamierzają sobie przywłaszczyć. Zapoczątkowuje to spiralę kłamstw i kłopotów pary, które z każdą kolejną minutą zaczynają się nawarstwiać. Jak małżeństwo poradzi sobie z tego rodzaju wyzwaniem i własną nieuczciwością? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę filmu „Groźne kłamstwa”.


Gdzie obejrzeć cały film Groźne kłamstwa i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Groźne kłamstwa online. Pełną obsadę filmy Groźne kłamstwa znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Camila Mendes
Jessie T. Usher
Jamie Chung
Cam Gigandet
Sasha Alexander
Elliott Gould
Nick Purcha
Garfield Wilson
Radhesh Aria
Michael P. Northey
Sean O. Roberts
Trevor Lerner
Joe Costa
Stefania Indelicato
France Perras

Jesteś miłośnikiem thrillerów? Obejrzyj koniecznie filmy Ciemno, prawie noc i Jestem mordercą. Miłośników klasycznego kina powinien natomiast ukonentować film Leon zawodowiec.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO