Gdzie obejrzeć

Freud online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Seriale kryminalne i produkcje dotyczące zbrodni to dość chętnie wybierane przez widzów tytuły. Każdego roku na ekranach swojej premiery doczekują się nowe obrazy poświęcone tej tematyce. Podobnie było w przypadku serialu „Freud”, który jednak zaskoczyć może widza chociażby jedną z głównych postaci. 

Premiera: 23 marca 2020
Gatunek: kryminał
Reżyser: Marvin Kren
Kraj: Niemcy
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Zygmunt Freud to austriacki lekarz, którego uznaje się za ojca psychoanalizy. Od 1938 roku mieszkał w Wielkiej Brytanii – opisywany serial dotyczy jednak jego austriackiego rozdziału życiorysu. Akcja serialu rozgrywa się w 1886 roku w austriackiej stolicy – Wiedniu. To tam młody Freud upublicznia swoje wnioski i teorie, które początkowo przez wielu nie są brane na poważnie. Główny bohater spotyka Alfreda Kissa, która jest policjantem i byłym żołnierzem. Na jego drodze staje też Fleur Salome – medium. Młody psychoanalityk szybko wplątany zostaje w śledztwo dotyczące seryjnych zabójstw. Czy uda mu się rozwiązać zagadkę? Czy pomocne okażą się jego zdolności i naukowa wiedza? O tym wszystkim przekonać się można za pośrednictwem streamingowej platformy Netflix.


Freud obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Freud ? Spawdzić obsadę filmu Freud oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Freud online. Pełna obsada filmu Freud i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Freud Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Obsada

Robert Finster – Zygmunt Freud
Ella Rumpf – Fleur Salome
Georg Friedruch – Alfred Kiss
Christoph F. Krutzler – Franz Poschacher
Brigitte Kren – Leonore
Nadiv Molcho – Eli Bernays

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO