Gdzie obejrzeć

Fauda online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Serwisy streamingowe cieszą się ogromną popularnością. Także w naszym kraju nie brakuje miłośników Netflixa, HBO Go czy Amazon Prime Video. Duża część z obecnych tam produkcji trzyma bardzo wysoki poziom i zapewnia rozrywkę na długie godziny. Jednym z takich seriali jest z pewnością „Fauda”. 

Tytuł oryginalny: Fauda
Gatunek: Thriller / Polityczny
Premiera: 2015
Twórcy: Avi Issacharoff, Lior Raz
Kraj: Izrael

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Pierwszy sezon serialu „Fauda” zadebiutował na izraelskiej stacji Yes Oh w roku 2015. Kolejne dwa sezony pojawiły się w roku 2017 i 2019 (najnowsze odcinki pojawiły się już w 2020). Produkcja w 2016 roku trafiła zaś na Netflix, gdzie obecnie dostępne są wszystkie sezony. Fabuła serialu „Fauda” zabiera nas w realia współczesnego konfliktu palestyńsko-izraelskiego. Jeden z Izraelczyków odkrywa, że Pantera, uznany za zabitego terrorysta, żyje i planuje duży zamach terrorystyczny. Kapitan stawia sobie za cel ostateczne zlikwidowanie groźnego zamachowca. Aby tego dokonać musi przeniknąć do Hamasu i zbliżyć się do swojego wroga. Serial trzyma w napięciu i zbiera bardzo dobre recenzje. Obejrzeć go mogą użytkownicy Netflixa. Poniżej zaś obejrzeć możecie zwiastun trzeciego sezonu.


Fauda obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Fauda ? Spawdzić obsadę filmu Fauda oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Fauda online. Pełna obsada filmu Fauda i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Fauda Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Fauda – zwiastun 3. sezonu

Obsada

Lior Raz - Doron Kavillio
Itzik Cohen - Gabi "Kapitan Eyov"
Neta Garty - Gali Kavillio
Doron Ben-David - Hertzel "Steve" Pinto
Rona-Lee Shim'on - Nurit
Boaz Konforty - Avichay
Yaakov Zada Daniel - Eli
Idan Amedi - Sagi

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Bardzo dobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO