Gdzie obejrzeć

Córka boga online
Film „Córka boga” to kino, które potrafi nas przykuć do ekranu i sprawić, że będziemy autentycznie ciekawi dalszego losu głównych bohaterów. Thriller obejrzeć można za pośrednictwem Netfliksa. Warto także dodać, że za jego reżyserię opowiada polska reżyserka Małgorzata Szumowska.

Tytuł oryginalny: The Other Lamb
Rok produkcji: 2019
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Scenariusz: C.S. McMullen
Kraj: Belgia / Irlandia / USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Córka boga” jest nastoletnia Selah. Dziewczyna urodziła się i wychowuje w sekcie, której jedynym i niekwestionowanym liderem jest tak zwany Pasterz. Mężczyzna stworzył komunę, do której należą jego żony i córki – jest on jednocześnie ich duchowym przywódcą, kochankiem, nauczycielem i prawodawcą. Już niedługo to właśnie Selah ma się stać kolejną żoną swojego ojca. Młodą kobietą zaczynają jednak wstrząsać wizje i widy, które sprawiają, że nie chce się ona dobrowolnie podporządkować panującym w grupie zasadom. Poważnie rozważa też wypowiedzenie lojalności Pasterzowi. Jak zakończy się jej los? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę filmu. 


Gdzie obejrzeć cały film Córka boga i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Córka boga online. Pełną obsadę filmy Córka boga znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Raffey Cassidy - Selah
Michiel Huisman -Shepherd
Eve Connolly - Adriel
Kelly Campbell - Hannah
Isabelle Connolly - Eloise
Ailbhe Cowley - Tamar
Juliette Crosbie - Siostra
Mallory Adams - Esther
Zara Devlin - Tabatha

Jesteś fanem trzymającego w napięciu kina akcji? Koniecznie w takim razie musisz sprawdzić filmy Nietykalni lub Szybcy i wściekli. Można też pokusić się o kinową ucztę w postaci filmu Ojciec Chrzestny. Miłego seansu

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO