Gdzie obejrzeć

Terminator (1984) online Obsada, gdzie obejrzeć ?

  • 02 listopada 2020

"Terminator" to pełnometrażowy film amerykański z gatunku science fiction. Za reżyserię odpowiedzialny jest James Cameron, twórca filmów „Titanic”, „Avatar” oraz „Obcy”. Opracowaniem scenariusza zajął się James Cameron oraz Gale Anne Hurd. Tytuł ujrzał światło dzienne w Stanach Zjednoczonych 26 października 1984 roku. Dopiero trzy lata później trafił na ekrany polskich kin, a jego tytuł brzmiał „Elektorniczny morderca”. Film opowiada historię androida, Terminatora, który został wysłany na ziemię po to, aby zlikwidować matkę przywódców rebeliantów, Sarę Connor. Akcja filmu toczy się w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. W rolach głównych występują Arnold Schwarzenegger oraz Linda Hamilton. Film został trzykrotnie nagrodzony w 1985 roku. Od tamtej pory powstały cztery kolejne części filmu oraz kilka gier komputerowych na jego podstawie.

Tytuł oryginalny: The Terminator
Gatunek: Akcja / Sci-Fi
Reżyseria: James Cameron
Scenariusz: James Cameron / Gale Anne Hurd
Rok premiery: 1984
Kraj: USA / Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Terminator - opis fabuły

Arnold Schwarzenegger wciela się w tytułową rolę Terminatora, który jest androidem. Zostaje on wysłany w przeszłość po to, aby zabić matkę przyszłego przywódcy rebeliantów (Sarah Connor). Pojawia się na ziemi w momencie, gdy nikt jeszcze nie słyszał o androidach i nie ma rebeliantów. Ich celem w przyszłości będzie zwalczanie cyborgów. W tym samym czasie do przeszłości zostaje wysłany także jeden z rebeliantów, którego zadaniem jest powstrzymanie terminatora przed wykonaniem jego misji. Mimo, że akcja dzieje się w przeszłości, w filmie możemy także obserwować wizję przyszłości. Film obecnie dostępny jest w internecie - znajdziemy go chociażby w ofercie serwisów Rakuten i iTunes. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 

 


Terminator obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Terminator ? Spawdzić obsadę filmu Terminator oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Terminator (1984) online. Pełna obsada filmu Terminator i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Terminator Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Terminator - zwiastun

Terminator - obsada

Arnold Schwarzenegger – T-800 Model 101
Linda Hamilton – Sarah Connor
Michael Biehn – Kyle Reese
Earl Boen – doktor Peter Silberman
Paul Winfield – porucznik Ed Traxler
Lance Henriksen – detektyw Hal Vukovich

W filmie wystąpił Arnold Schwarzenegger, którego oglądać możemy także między innymi w produkcjach Pamięć absoluitna i Predator.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO