Gdzie obejrzeć

Ghost in the Shell gdzie obejrzeć online?
Ghost in the Shell  – manga z gatunku science-fiction, stworzona przez Masamunego Shirowa. W 2017r. Powstała jej filmowa, amerykańska adaptacja, za reżyserię której odpowiedzialny jest Rupert Sanders. Angielsko-japońsko języczna produkcja wydana jest pod znakiem jednych z największych wytwórni filmowych w historii – Paramount Pictures, Dream Work Pictures, Relieance Entertainment. Trwająca 106 minut popisowa synteza tradycyjnego kina z najwyższej jakości CGI kosztowała producentów blisko 110mln USD. Co prawda była to inwestycja, gdyż szacowany dochód ze sprzedaży filmu wyniósł o 60mln USD więcej. Światowa premiera miała miejsce 16 marca 2017r. W Japonii. 15 dni później film dotarł do innych krajów.

Tytuł oryginalny: Ghost in the Shell
Gatunek: Thriller / Akcja / Sci-Fi
Reżyseria: Rupert Sanders
Scenariusz: Jamie Moss / Jonathan Herman / William Wheeler
Rok premiery: 2017
Kraj: Chiny / Hongkong / Indie / USA / Wielka Brytania

 

Materiały promocyjne filmu

Ghost in the Shell – opis fabuły

To filmowa adaptacja kultowej mangi o tym samym tytule. W jednej z wielkich metropolii niedalekiej przyszłości powstaje specjalna jednostka do zadań specjalnych. Na jej czele staje jedyna na świecie hybryda człowieka i robota. Cyborg przewodzi grupie o nazwie Section 9, która specjalizuje się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami. Cyborg Major to kobiecy mózg w ciele robota. Jest pierwszym przedstawicielem nowego gatunku ludzi z mechanicznymi ciałami. Przekonana o tym, że otrzymała dar i uniknęła śmierci jest wdzięczna swoim twórcom i nieświadomie daje sobą manipulować. Pewnego dnia podejmuje misję schwytania hakera-terrorysty, którego jedynym celem jest wymazanie postępów technologii wirtualnej Hanka Robotic’s – korporacji, która stworzyła m.in. Major. W trakcie zadania główna bohaterka zaczyna zastanawiać się nad swoją tożsamością i przechodzi przemiany, które ostatecznie całkowicie zmienią obrót wydarzeń. Film obecnie dostępny jest za pośrednictwem platform Rakuten, iTunes czy Chili. 

Ghost in the Shell – obsada

Scarlett Johansson jako Major
Pilou Asbæk jako Batou
Takeshi Kitano jako Aramaki
Juliette Binoche jako Dr Ouelet
Michael Pitt jako Kuze
Chin Han jako Togusa
Danusia Samal jako Ladriya
Lasarus Ratuere jako Ishikawa

W filmie wystąpiła Scarlett Johansson, którą podziwiać możemy także w produkcjach Zaklinacz koni czy Dziewczyna z perłą.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO